ZIMOWE ZGRUPOWANIA W KAMIENIU ORAZ NOWEJ RUDZIE JUŻ ZA NAMI

12 lut 2024 | 14:05

Drużyny naszego klubu w tegoroczne ferie, zostały podzielone na dwie grupy i wyjechały na zimowe zgrupowania do dwóch ośrodków sportowych.

Juniorzy młodsi U-17, trampkarze U-15 i U-14, w dniach  29.01 -04.02 przebywali na obozie w Centrum Sportowo Turystycznym w Nowej Rudzie w woj. Dolnośląskim. Nasi zawodnicy wraz z sztabem trenereskim zakwaterowni byli w domu wypoczynkowym "Sport Centrum" w pokojach dwuosobowych, do dyspozycji naszego klubu było pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią gdzie codziennie odbywały się dwa treningi jeden poranny a drugi popołudniowy, hala sportowa i bardzo dobrze wyposażanoa siłownia. Po treningach zawodnicy naszego klubu wraz z kadrą szkoleniową korzystali z basenu krytego oraz z sauny.


Podczas pobytu na zgrupowaniu delegacja zawodników wraz ze sztabem odwiedzili grób legendy Ruchu Chorzów - Teodora Peterka który spoczywa na miejscowym cmentarzu w Nowej Rudzie.


Juniorzy młodsi rozegrali dwa spotkania wewnętrzne, natomiast trampkarze U-14 zmierzyli się z miejscowym Piastem Nowa Ruda, przegrywając mecz wynikiem 6;1

 

W drugim tygodniu ferii młodzicy oraz orlicy U-13, U-12 i U-11, udali się do Rybnika - Kamienia do ośrodka sportowego "Olimpia", w tamtejszym hotelu nasi młodzi zawodnicy spędzili 7 dni, a na boisku ze sztuczną nawierzchnią przygotowywali się do zbliżających rozgrywek, do dyspozycji także była hala sportowa. 


 

Młodzicy oraz orlicy rozegrali kilka sparingów:

UKS RUCH CHORZÓW (D1) - GÓRNIK RADLIN  8:7 

Bramki: Murziński x3, Maryniak x2, Szwajcok x2, Elkanishvili

UKS RUCH CHORZÓW (E1) - FORTECA ŚWIERKLANY 19:4

Bramki: Piasecki x5, Adamiec x3, Burek x2, Musioł x2, Kasprzyk Aleks x2, Czopa, Kasprzyk Max, Borowiec, Kopoński, Wcisło

UKS RUCH CHORZÓW (D2) - FORTECA ŚWIERKLANY 1:2

Bramka: Winkler

UKS RUCH CHORZÓW (D1) - UKS RUCH CHORZÓW (D2)  4:4

Bramki: Maryniak x2, Nowak B x2, Murziński, Kijas, Kasprzyk, Albertusiak

UKS RUCH CHORZÓW (2011) - UKS RUCH CHORZÓW (2012)  4:2

Bramki: Lubina, Kornat, Szwajcok, samobójcza, Mickiewicz x2

 

Kilka zdjęć z Rybnika oraz obszerna galeria z Nowej Rudy znajduję się pod tym linkiem :

GALERIE Z ZGRUPOWAŃ ZIMOWYCH