WYNIKI SPOTKAŃ NASZYCH DRUŻYN Z DNI 23.05-24.05.2024

24 maj 2024 | 13:06

W dniu wczorajszym dwie nasze drużyny rozegrały swoje ligowe spotkania a w dzisiejszy wczesny poranek bo już o 8:00 rozegrano mecz derbowy naszego Centrum, gdzie zmierzyły się dwie ekipy juniorów młodszych B1.

W czwrtkowe popołudnie w domowym spotkaniu drużyna naszych orlików niestety została pokonana 6:1 przez zespól Uranii Ruda Śląska.

Także w dniu wczorajszym podopieczni trenera Sławomira Jarczyka i Bartłomieja Pawełka, pewnie pokonali w Chorzowie zespół APN-u Siemianowice 4:1.

We wczesnych porannych godzinach, bo o 8:00 rano rozegrany został mecz derbowy naszego Centrum Szkolenia w III Wojewódzkiej lidze juniorów młodszch B1, gdzie druga drużyna naszych juniorów podejmowała zespół Ruchu III Chorzów S.A, mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 1:1.

 


CZWARTEK 23.05.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1

UKS RUCH CHORZÓW - APN SIEMIANOWICE ŚL.  4:0 (2:0)

Bramki dla UKS-u: Mazurek 23`, Czech 34`, Lelonek 43`, 59`

Napomnienia: ----

Kadra UKS-u: Wojdyła, Świerc, Skawiński, Błaszczyk, Gruszka, Mazurek, Czech, Sienkiewicz, Lelonek, Grabowski, Kłodawski, Wrona, Kania, Jasiński

Zmiany lotne

Trener: Bartłomiej Pawełek

II trener: Sławomir Jarczyk

Kierwonik drużyny: Sławomir Jarczyk

Opieka medyczna: Patrycja Książek

Kapitan: Igor Skawiński

 

VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS RUCH II CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA  1:6 (0:3)

Bramka dla UKS-u: Cyranek 51`

Bramki dla Uranii: 3`, 25`, 29`, 34`, 36`, 47`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Matuszczyk, Burek, Bedyk, Borowiec, Kozłowski, Dyrda, Cyranek, Musioł, Polak, Swaczyna, Sasa, Piasecki

Zmiany lotne

Trener: Adrian Dąbrowski

Kierownik drużyny: Adrian Dąbrowski

Opieka medyczna: Klaudia Brzozowska

Kapitan: Łukasz Matuszczyk

 

PIĄTEK 24.05.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

UKS RUCH II CHORZÓW - RUCH II CHORZÓW S.A.  1:1 (0:1)

Bramka dla UKS-u: Szczakiel 50`

Bramka dla Ruchu: Cisowski 30`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Felis - Glonek, Watoła, Fedunków, Borowiec - Bąk (Kocot 60`), Kaszycki (Miernik 83`), Wiewióra (Świeży 46`), Wojciechowski (Czapek 67`) - Szczakiel, Szala

Rez: Mazur, Jarosz, Iwanowski

Trener: Michał Gruchalski

Kierownik drużyny: Marek Latos

Opieka medyczna: Marek Latos

Kapitan: Igor Glonek

 

Kadra RUCHU: Sęktas (Drozdek 46`) - Rams (Herman 46`), Wach, Kierys, Wysokiński (Cieślik 46`)- Krzyżak (Benducki 46`),Gajda (Droździok 46`), Lisowski, Zieliński - Ścigany, Kapuśniak

Trener: Daniel Tukaj

Kierownik drużyny: Daniel Tukaj

Kapitan: Filip Gajda