WEEKEND W PIGUŁCE - WYNIKI !

7 kwi 2024 | 23:02

Dziesięć spotkań do rozegrania miały drużyny naszego klubu w ten weekend. W dziesięciu spotkaniach odnieśliśmy cztery zwycięstwa, zremisowaliśmy 2 razy i niestety cztery razy musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników.

 Juniorzy starsi w Bytomiu podzielili się punktami z tamtejszą Polonią remisując 1:1. W Katowickiej klasie "B" także padł remis gdzie nasz zespół prowadził już 3:0, lecz gospodarze teago spotkania - Naprzód Lipiny zaczęli odrabiać straty i doprowadzili do wyrównania.

Juniorzy młodsi w wyjazdowym spotkaniu z Józefką Chorzów niestety nie odnieśli zwycięstwa a mecz przegrali 2:1. Druga drużyna juniorów młodszych na własnym boisku została pokonana przez APN Siemianowice 4:1.

Juniorzy młodsi B2 wysoko przegrali w Rudzie Śląskiej z Slavią bo aż 9:1.

Nasze dwie drużyny trampkarzy odniesli zwycięstwa w soich spotkaniach, w pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Sławomira Jrczyka i Bartłomieja Pawełka, pewnie wygrali swoje wyjazdowe spotkanie w Czeladzi pokonując tamtejszy APN az 8:0. Natomiast drużyna prowadzona przez trenera Grzegorza Bąka, także odniasła zwycięstwo w domoeym pojedynku z UKS-em Szopienicw 13:1 .

Młodzicy pod wodzą trenrea Konrada Grosmana, w Ssonowcu pokonała tamtejsze Zagłębie wynikiem 2:1.

Młodzicy młodsi mieli zmienne szczęscie bo drużyna występująca w V lidze D2 wygrała z AKS-em Mikołow 4:2 a druga drużyna która walczy w VII lidze D2 niestety została pokonana przez Wawel Wirek 5:2.

 

 

SOBOTA 06.04.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1

APN GP CZELADŹ - UKS RUCH CHORZÓW 0:8 (0:5)

Bramki dla UKS-u: Pisarek 9`, Lelonek 13`, 28`, 75`, Sienkiewicz 23`, 30`, 72`, Grabowski 67`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Wojdyła, Świerc, Skawiński, Błaszczyk, Czech, Mazurek, Sienkiewicz, Kytsela, Lelonek, Klepczyński, Pisarek, Gruszka, Jasiński, Mietlicki, Wrona, Todorov, Raczkowiak, Grabowski

Zmiany lotne

Trener: Bartłomiej Pawełek

II trener: Sławomir Jarczyk

Kapitan: Igor Skawiński

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

UKS RUCH CHORZÓW - UKS SZOPIENICE  13:1 (7:0)

Bramki dla UKS-u: Buchczyk 4`, Kolebuk 9`, 20`, 65`, Bubalik 12`, 44`, Sobkiewicz 23`, Horwath 27`, Bażela 30`, Froń 50`, 55`, 70`, Nalepka 65`, 

Bramka dla Szopienic: 68`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Adamek, Czuba, Horwath, Czernicki, Bubalik, Buchczyk, Gola, Hucz, Klaja, Bażela, Froń, Wasilewicz, Szeremeta, Mrozek, Kolebuk, Sobkiewicz, Neumann, Łącz, Nalepka

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk

Kierownik drużyny: Wojciech Pandel

Opieka medyczna: Wojciech Pandel

Kapitan: Kevin Bażela

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH CHORZÓW  - AKS II MIKOŁÓW 4:2 (2:2)

Bramki dla UKS-u: Nowicki 4`, Dalecki 35`, Matracki 62`, Mickiewicz 67`

Bramki dla Mikołowa: 19`, 31`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Lenart, Brzezicki, Levytskyi, Adamiak, Nowicki, Mickiewicz, Dalecki, Kierowński, Michalik, Czopa, Matracki, Zychliński, Winkler, Mader

Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz

Opieka medyczna: Wojciech Basamanowicz

Kapitan: Bartosz Nowicki

 

NIEDZIELA 07.04.2024

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 "REKPOL"

BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM - UKS RUCH CHORZÓW 1:1 (1:1)

Bramka dla UKS-u: Stępień 27`

Bramka dla Polonii: 26`

Żółta kartka dla UKS-u: Podstawa 71`

Żółte kartki dla Polonii: 52`, 55`

Żółta kartka dla  II trenera UKS-u: Karcz M. 90`

Kadra UKS-u: Kowaluk - Maroń, Wójtowicz, Myszor, Stępień (Sobek 46`) - Rota, Podstawa, Mozler, Nowak (Tomczak 69`) - Małkiewicz, Miąsko

Rez: Krawczyk

Trener: Sławomir Jarczyk

II trener: Mateusz Karcz

Kierownik drużyny: Tomasz Lesik

Kapitan: Oskar Podstawa

 

KATOWICKA KLASA "B"

ŚKS NAPRZÓD LIPINY - UKS RUCH CHORZÓW  3:3 (0:1)

Bramki dla UKS-u: Rasek 44`(rzut karny) 56`, Elkanishvili 70`

Bramki dla Naprzodu: 74`, 90`, 90+3`

Żólta kartka dla UKS-u: Marek 85`

Kadra UKS-u: Walas (Jakubowski 75`) - Buchta, Chruściński, Lysak, Marek - Nadziałek, Rasek, Elkanishvili, Sołtys - Chmiel (Zajączkowski 75`), Szczurek (Hajduk 60`)

Trener: Grzegorz Wagner

Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala

Kapitan: Szymon Walas

 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW  2:1 (2:0)

Bramka dla UKS-u: Goncerz 57`

Bramki dla Józefki: 32`, 43`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Kalisz - Kaduk, Pośpiech, Pikulski - Syguła, Puchacz (Kiełtyka 46`)- Wraniec (Rossmann 46`), Goncerz (Nowak B. 65`), Pąk (Białas 80`), Konieczniak - Fudalej (Prukop 46`)

Trener: Rafał Florczyk

Kierownik drużyny: Sebastian Manjura

Kapitan: Krzysztof Pikulski

 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

UKS RUCH II CHORZÓW - APN SIEMIANOWICE  1:4 (1:2)

Bramka dla UKS-u: Góra 7`

Bramki dla Siemianowic: 14`, 17`, 50`, 58`

Żółta kartka dla Siemianowic: 44`

Kadra UKS-u: Felis - Mazur (Wąchała 36`), Kaszycki (Kędzierawski 78`), Szczakiel (Zieliński 84`). Leks (Jarosz 46`) - Góra (Goleczko 68`), Wiewióra (Czapek 75`), Wojciechowski (Bąk 62`), Borowiec - Glonek, Watoła

Trener: Michał Gruchalski

Kierownik drużyny: Marek Latos

Opieka medyczna: Patrycja Książek

Kapitan: Dorian Góra

 

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW  9:1 (4:0)

Bramka dla UKS-u: Dziok 85`

Bramki dla SLAVII: 8`, 31`, 41`, 43`, 55`, 58`, 60`, 63`, 78`

Żółta kartka dla Slavii: 34`

Kadra UKS-u: Kurczok - Grzymkowski, Ogryzek ( Dziok 46`), Kolawa, Świeży - Tomik (Czyba 55`), Miernik, Fedunków, Strugalski - Tyrol, Żebrowski (Tylęda 46`)

Trener: Rafał Florczyk

II trener: Gabriel Czaja

Kierownik drużyny: Gabriel Czaja

Kapitan: Samuel Świeży

 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1

ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW  1:2 (1:0)

Bramki dla UKS-u: Grochla 70`, Murziński 72`

Bramka dla Zagłębia: 27`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Lenik, Kijas, Kasperski, Murziński, Albertusiak, Maryniak, Grochla, Nowak, Wiśniewski, Włoka, Klinger, Szwajcok, Kasprzyk, Elkanishvili

Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman

Kierownik drużyny: Dariusz Nowak

Kapitan: Martin Grochla

 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

GKS WAWEL WIREK - UKS RUCH II CHORZÓW  5:2 (3:2)

Bramki dla UKS-u: Mader 31`, Mickiewicz 40`

Bramki dla Wawelu: 6`, 22`, 33`, 55`, 70`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Levytskyi - Brzezicki, Wachta, Pasiński, Lenart, Hajski, Mickiewicz, Niedochodowicz, Mader, Ciepela, Wojciechowski, Wilkosiński, Samociuk, Zimorski

Zmiany lotne

Trener: Szymon Tutaj

Kierownik drużyny: Szymon Tutaj

Kapitan: Wojciech Hajski