WEEKEND PEŁEN EMOCJI - WYNIKI !

16 cze 2024 | 14:19

Mijający weekend jest pełen emocji dla naszych drużyn piłkarskich, które rywalizowały w różnych ligach. Bilans zmagań jest imponujący: sześć zwycięstw, jeden remis i tylko jedna porażka.

W Katowickiej Klasie B, podopieczni trenera Grzegorza Wagnera, pokazali swoją dominację, pokonując na wyjeździe drużynę Lechii 06 Mysłowice aż 4:0.

Juniorzy młodsi, występujący w IV lidze B2, zaprezentowali świetną formę w meczu przeciwko Górnikowi Wesoła, wygrywając 9:5. W tym spotkaniu szczególnie wyróżnił się Fabian Sczakiel, który zdobył sześć bramek.

Trampkarze C1 rozegrali zacięty mecz z APN Siemianowice, który zakończył się remisem 4:4.

Młodsi trampkarze również odnieśli sukces, wygrywając z UKS-em Jedność Siemianowice 3:0. Młodzicy rocznika 2011 na własnym obiekcie triumfowali nad zespołem Czarnych Sosnowiec 6:2.

Juniorzy młodsi pod wodzą trenera Rafała Florczyka, nie dali szans LGKS 38 Podlesiance, wygrywając wysoko 7:1 w Katowicach Kostuchnie. Druga drużyna juniorów młodszych B1 również zaprezentowała się znakomicie, pokonując Józefkę Chorzów 3:1 na wyjeździe.

Jedyną porażkę tego weekendu odnieśli młodzicy młodsi, którzy po zaciętym meczu zostali pokonani przez AP Wyzwoleń Chorzów 2:3.

Gratulujemy wszystkim drużynom wspaniałych wyników i determinacji na boisku.

 

SOBOTA 15.06.2024

KATOWICKA KLASA „B”

KS LECHIA 06 MYSŁOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  0:4 (0:1)

Bramki dla UKS-u: samobójcza 27`, Sołtys 51`, Buchta 86`, Sobek 87`

Żółta kartka dla UKSu: Marek 15`

Kadra UKS-u: Walas (Jakubowski 60`) - Rota, Małkiewicz, Chruściński, Lenik - Podstawa, Buchta, Sołtys (Sobek 60`), Marek - Rasek (Moucka 60`), Ceglarek

Trener: Grzegorz Wagner

Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala

Kapitan: Marcin Ceglarek

 

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

UKS RUCH CHORZÓW - MKS GÓRNIK WESOŁA  9:5 (3:5)

Bramki dla UKS-u: Jarosz 32`, 34`, 52`, Sczakiel 45`, 70`, 83` (rzut karny), 87`, 89`, 93`

Bramki dla Wesołej: 5`, 19`, 22`, 39`, 45+1`

Żółta kartka dla UKS-u: Sczakiel 77`

Żółta kartka dla Wesołej: 64`

Kadra UKS-u: Kurczok - Czyba, Garus, Góra (Sczakiel 46`), Iwanowski (Kocot 20`) - Jarosz, Juranek, Strugalski, Swieży (Ogryzek 46`) - Tylęda, Tyrol

Trener: Michał Piech

II trener/kierownik drużyny: Gabriel Czaja

Opieka medyczna: Gabriel Czaja

Kapitan: Samuel Świeży

 

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1

APN SIEMIANOWICE ŚL. - UKS RUCH CHORZÓW 4:4 (1:3)

Bramki dla UKS-u: Kystela 13`, 21` , Kłodawski 26`, 44`

Bramki dla APN-u: 34`, 72`, 80`, 80+2`

Napomnienia: ----

Kadra UKS-u: Wojdyła, Skawiński, Czech, Błaszczyk, Mazurek, Grabowski, Kania, Gruszka, Kystela, Solomonia, Pisarek, Kłodawski, Jasiński, Miętlicki, Świerc, Thodorov, Raczkowiak

Zmiany lotne

Trener: Bartloniej Pawełek

II trener/kierownik drużyny: Sławomir Jarczyk

Kapitan: Igor Skawiński

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

UKS RUCH CHORZÓW - UKS JEDNOŚĆ SIEMIANOWICE ŚL.  3:0 (3:0)

Bramki dla UKS-u: Kolebuk 14`, 27`, Froń 33`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Wasilewicz, Adamek, Buchczyk, Bubalik, Horwath, Czernecki, Gola, Neumann, Nalepka, Hucz, Kolebuk, Froń, Łącz, Mrozek

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk

Opieka medyczna: Grzegorz Bąk

 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1

UKS RUCH CHORZÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC  6:2 (0:0)

Bramki dla UKS-u: Elkanishvili 43`, Maryniak 47`, Kasperski 48`,52`, Kuśpiel 54`

Bramki dla Czarnych: 58`, 75`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Lenik, Kijas, Grochla, Wiśniewski, Kasperski, Nowak, Albertusiak, Maryniak, Elkanishvili, Kasprzyk, Szwajcok, Murziński, Kuśpiel

Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman

II trener: Adrian Dąbrowski

Kierownik drużyny: Dariusz Nowak

Opieka medyczna: Patrycja Książek

 

NIEDZIELA 16.06.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  1:7 (0:2)

Bramki dla UKS-u: Goncerz 22`, 50`, Fudalej 32`, 82`, Puchacz 52`, Kiełtyka 56`, 60`

Bramka dla Podlesianki: 69` (rzut karny)

Żółta kartka dla UKS-u: Pikulski 74`

Kadra UKS-u: Kalisz - Pikulski, Pośpiech (Nowak B 77`), Pąk, Syguła - Puchacz (Szczurek 55`), Białas (Konieczniak 55`), Kiełtyka (Wraniec 66`), Goncerz - Fudalej, Miąsko

Trener: Rafał Florczyk

Kierownik drużyny: Sebastian Manjura

Kapitan: Krzysztof Pikulski

 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

PKS JÓZEFKA CHORZÓW - UKS RUCH II CHORZÓW  1:3 (0:2)

Bramki dla UKS-u II: Glonek 15`, Szala 20`, Sczakiel 82`

Bramka dla Józefki: samobójcza 88`

Żółte kartki dla UKS-u: Wojciechowski 24`, Miernik 90`

Kadra UKS-u: Felis - Glonek, Iwanowski, Borowiec, Bąk (Góra 70`) - Świeży (Miernik 80`), Wiewióra, Wojciechowski (Chmiel 82`), Sczakiel (Kędzierawski 82`) - Watola, Szala

Trener: Michał Gruchalski

Kierownik drużyny: Marek Latos

Kapitan: Dawid Watoła

 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH II CHORZÓW - AP WYZWOLENIE CHORZÓW  2:3 (1:2)

Bramki dla UKS-u: Mader, Winkler

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Brzezicki, Kuta, Michno, Niedochodowicz, Niemier, Michalik, Levytskyi, Wachta, Wojciechowski, Zimorski, Kieroński, Mickiewicz, Żychliński, Winkler, Mader

Zmiany lotne

Trener: Szymon Tutaj