WAKACJE Z RUCHEM - ZAPISY ROZPOCZĘTE !

19 cze 2023 | 09:51

"Z myślą o wszystkich dzieciakach, nie tylko "Niebieskich", które nie mają wakacyjnych planów na lipiec, w imieniu Centrum Szkolenia zapraszamy serdecznie na naszą akcję "Wakacje z Ruchem"! Tegoroczne zajęcia dla dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek, również niezrzeszonych, będą odbywać się począwszy od 4.07. w każdy wtorek oraz czwartek lipca o godz. 16:45. Miejscem treningów będą oczywiście "Kresy" w Chorzowie przy ul. Wolności 139.

Jak zapisać dziecko na na naszą akcję? Wystarczą dwa kroki: 

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy -> TUTAJ

2. Wydrukuj i wypełnij deklarację i oświadczenia (dostępne TUTAJ), które oddasz w pierwszym dniu zajęć.

To wszystko!

Doskonalenie umiejętności piłkarskich poprzez świetną zabawę to wspaniała alternatywa dla tych, którzy w pierwszym miesiącu wakacji nie planują wyjazdu na wypoczynek. 

Wykwalifikowana kadra trenerska, nauka przez rozrywkę, kontakt z rówieśnikami, poznanie podstawowych zasad fair-play, a do tego  aktywne spędzenia czasu na świeżym powietrzu - wszystko to sprawi, że na twarzach dzieci zagości szeroki uśmiech!

Podsumowanie: 

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek, 4 lipca o godzinie 16:45.

Koszt udziału w zajęciach wraz z ubezpieczeniem wynosi 180 złotych (150 złotych dla zawodników Centrum Szkolenia) - opłatę należy uiścić do 3.07 na konto Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów:  Santander Bank Polska S.A. 22 1090 2024 0000 0001 3493 7637 w tytule: "Wakacje z Ruchem. Imię i nazwisko dziecka".

Każdy z uczestników otrzyma: jubileuszową koszulkę oraz potwierdzenie udziału w akcji "Wakacje z Ruchem" podczas Wielkiego Finału!

Dodajmy, że w przypadku rodzeństwa uczestniczącego w akcji wakacyjnej opłata wynosi:

* 2 dzieci - 130 zł / za osobę
* 3 dzieci i więcej - 110 zł / za osobę

Uwaga!

Do akcji "Wakacje z Ruchem" można przystąpić w dowolnym momencie lipca odliczając 10 zł za każdy trening! "

Serdecznie zapraszamy dziewczynki i chłopców!"

Link do zdjęć z poprzednich lat:

http://akademia.ruchchorzow.com.pl/7-aktualnosci/4067-wakacje-z-ruchem-zapisy-rozpoczete