TURNIEJ NIEBIESKIEGO PRZEDSZKOLAKA !

27 lis 2023 | 11:23

Za nami pierwsza edycja Turnieju Niebieskiego Przedszkolaka! Dzisiejszego poranka w chorzowskiej hali MORIS przedszkolaki z zrzeszonych placówek, które uczestniczą w prowadzonym przez nas projekcie, rozgrywały mecze w ramach wspólnej integracji i zaprzyjaźniania się ze sportem jakim jest piłka nożna.

Do rozgrywek przystąpiło sześć przedszkoli z Chorzowa:

- Przedszkole nr. 3

- Przedszkole nr. 4

- Przedszkole nr. 9

- Przedszkole nr. 11

- Przedszkole nr. 21

- Przedszkole nr. 27

Do reprezentacji każdej z placówek został przypisany jeden trener z naszego Centrum Szkolenia, który wraz z małymi piłkarzami uczestniczył w zabawie oraz przeprowadzał adeptów piłki przez różne wyzwania, z którymi mierzyli się podczas rozgrywek.
Wszystkie turniejowe mecze obfitowały w ogrom emocji, a co najważniejsze padało bardzo dużo goli! Każdy z zawodników zostawił na boiskach bardzo dużo energii, więc po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek, aby naładować baterię na ceremonię zakończenia turnieju.

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w grze gratulujemy świetnych występów! Duże słowa podziękowania należą się również wolontariuszom bez pomocy, których turniej nie mógłby się odbyć.

Galerie zdjęć z turnieju znajduje się TUTAJ !