REZERWY URANII WYSOKO POKONANE PRZEZ ZESPÓŁ GRZEGORZA WAGNERA !

13 cze 2024 | 19:35

Podopieczni trenera Grzegorza Wagnera odnieśli dzisiaj spektakularne zwycięstwo, pokonując rezerwy Uranii Ruda Śląska aż 6:0. Nasi zawodnicy od pierwszych minut spotkania narzucili swoje warunki gry, demonstrując, że doskonale wiedzą, jak grać w piłkę nożną.

Już w 9. minucie Dominik Rasek, otworzył wynik spotkania, wykorzystując precyzyjne podanie i umieszczając piłkę w siatce rywali. Nie minęło wiele czasu, a w 20 minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, zwiększając prowadzenie naszej drużyny.

Nasi zawodnicy nie zamierzali zwalniać tempa. W 33 minucie Oskar Sołtys, podwyższył wynik na 3:0, pokazując znakomitą formę i zgranie zespołu. Chwilę później, w 35 minucie, nasz kapitan Marcin Ceglarek, dołożył kolejną bramkę, a w 45 minucie podwyższył na 5:0. 

Marcin Ceglarek, nie poprzestał na dwóch bramkach. W 77. minucie gry ponownie pokonał bramkarza Uranii Ruda Śląska, ustalając wynik spotkania na 6:0.

 

KATOWICKA KLASA „B”

UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA II RUDA ŚLĄSKA  6:0 (5:0)

Bramki dla UKS-u: Rasek 9`, 20`, Sołtys 33`, Ceglarek 35`, 45`, 77`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Jakubowski - Rota, Małkiewicz, Chruściński, Lenik (Sobek 46`) - Podstawa, Buchta, Ceglarek, Sołtys (Moucka 60`) - Rasek, Marek

Trener: Grzegorz Wagner

Kierownik drużyny: Grzegorz Penkala

Obługa medyczna: Sebastian Manjura

Kapitan: Marcin Ceglarek