PUNKTY - BRAMKI - SEKUNDY. WYNIKI WEEKENDOWYCH SPOTKAŃ UKS-u!

21 kwi 2024 | 20:36

Dziewięć spotkań rozegrały nasze drużyny w ten weekend. Cztery z nich zostały rozegrane na własnych obiektach, a pięć to wyjazdy. Pięć spotkań zostało zakończonych zdobyciem 3 pkt, padły dwa remisy i dwie porażki.

Juniorzy starsi bardzo wysoko pokonali drużynę ROW-u Rybnik bo aż 6:0 a hattricka zdobył w tym spotkaniu Marcin Ceglarek.

Druga drużyna juniorów młodszych podzieliła się punktami z Stadionem Śląskim remisując 1:1.

Trampkarze młodsi pod wodzą trenera Grzegorza Bąka odnieśli czwarte zwycięstwo z rzędu tym razem na własnym obiekcie pokonali 2:1 zespół Kamionki Mikołów.

 

Wszystkie wyniki naszych drużyn weekendu 20.04 - 21.04.2024 przedstawiamy poniżej:

 

SOBOTA 20.04.2024

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 „REKPOL”

UKS RUCH CHORZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK  6:0 (2:0)

Bramki dla UKS-u: Ceglarek 27`, 48`, 51`, Miąsko 44`, 56`, Wójtowicz 83`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Walas - Maroń (Małkiewicz 75`), Adamiec, Wójtowicz, Stępień (Tomczak 75`) - Syguła, Podstawa, Rota (Sobek 75`), Goncerz (Chruściński 58`) - Miąsko (Lenik 58`), Ceglarek

Rez: Kowaluk

Trener: Sławomir Jarczyk

II trener: Mateusz Karcz

Kierownik drużyny: Tomasz Lesik

Opieka medyczna: Kamil Moll

Kapitan: Marcin Ceglarek

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

UKS RUCH CHORZÓW - KS KAMIONKA MIKOŁÓW  2:1 (0:1)

Bramki dla UKS-u: Kolebuk 47`, 72` (rzut karny)

Bramka dla Kamionki: 16`

Napomnienia: ----

Kadra UKS-u: Adamek, Czuba, Horwath, Czrnicki, Bubalik, Froń, Gola, Hucz, Buchczyk, Klaja, Bażela, Wasilewicz, Szeremeta, Mrozek, Kolebuk, Sobkiewicz, Neumann, Łącz, Nalepka

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk

Kierownik drużyny: Wojciech Pandel

Opieka medyczna: Wojciech Pandel

Kapitan: Kevin Bażela

 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1

APN DĄBROWA GÓRNICZA - UKS RUCH CHORZÓW  1:2 (0:1)

Bramki dla UKS-u: Maryniak 9`, 42`

Bramka dla APN-u: 41`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Lenik, Kijas, Kasperski, Murzinski, Albertusiak, Maryniak, Grochla, Nowak, Wiśniewski, Rusin, Klinger, Szwajcok, Kasprzyk, Elkanishvili

Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman

Kierownik drużyny: Bogdan Łącz

Kapitan: Martin Grochla

 

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1

KS 1 FC KATOWICE - UKS RUCH II CHORZÓW 6:5 (4:5)

Bramki dla UKS-u: Lenik 4`, 12`, 14`, 19`, Albertusiak 20`

Bramki dla Katowic: 2`, 34`, 36` (rzut karny), 41`, 44`, 57`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Włoka, Cień, Szwajcok, Lubina, Kuśpiel, Albertusiak, Kornat, Elkanishvili, Lenik, Rusin, Baniak, Gacka, Marek

Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman

Kierownik drużyny: Bogdan Łącz

Kapitan: Igor Albertusiak

 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH II CHORZÓW 1:5 (0:4)

Bramki dla UKS-u: Mader, Hajski, Żychliński, Ciepela, Levytskyi

Bramka dla Pogoni: ?

Kadra UKS-u: Ciepela, Żychliński, Brzezicki, Hajski, Niedochodowicz, Mader, Matyjasik, Samociuk, Winkler, Wachta, Winkler, Wojciechowski, Zimorski, Levytskyi

Zmiany lotne

Trener: Szymon Tutaj

 

NIEDZIELA 21.04.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

UKS RUCH II CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI III CHORZÓW 1:1 (0:0)

Bramka dla UKS-u: Szczakiel 83`

Bramka dla Stadionu: 68`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Felis - Glonek, Watoła (Wąchała 55`), Goleczko, Borowiec - Bąk (Miernik 55`), Kaszycki (Dziok 70`), Wiewióra (Czapek 76`), Wojciechowski - Szczakiel, Góra

Rez: Jarosz, Leks, Kędzierawski 

Trener: Michał Gruchalski

Kierownik drużyny: Marek Latos

Opieka medyczna: Marek Latos

Kapitan: Dorian Góra

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH CHORZÓW - MKS GÓRNIK WESOŁA  4:3

Bramki dla UKS-u: Winkler x2, Mader, Żychliński

Bramki dla Wesołej: ?

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Michalik, Lenart, Brzezicki, Matracki, Levytskyi, Nowicki, Mickiewicz, Dalecki, Żychliński, Kieroński, Mader, Czopa, Winkler

Zmiany lotne

Trener: Szymon Tutaj

 

V OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS AP CHAMPIONS KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  5;5 (3:3)

Bramki dla UKS-u: Kopoński 15`, 32`, 33`, Musioł 24`, Krężołek 27`, 

Bramki dla Katowic: 6`, 10`, 22`, 42`, 60+2`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Chwastek, Cyranek, Czopa, Kacprzyk, Musioł, Kopoński, Krężołęk, Sasa, Musioł

Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz

Kapitan: Dominik Chwastek

 

VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS SZKÓŁA PIŁKARSKA RUDA ŚL - UKS RUCH II CHORZÓW  3:1

Bramka dla UKS-u: Kopoński

Bramki dla UKS-u Ruda Śl: ?

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Bedyk, Burek, Czapla, Matuszczyk, Michno, Pawlica, Polak, Swaczyna, Kozłowski, Cyranek, Musioł, Kopoński

Zmiany lotne

Trener: Adrian Dąbrowski