HALOWY TURNIEJ MINEC CUP im. A. NIEROBY JUŻ ZA NAMI !

4 gru 2023 | 17:23

W niedzielne popołudnie zakończył się kolejny turniej zorganizowany przez nasze Centrum Szkolenia. Tym razem w MINEC CUP im. Antoniego Nieroby uczestniczyli zawodnicy urodzeni w 2012 roku.

Osiem drużyn biorących udział w turnieju rozlosowano na dwie grupy, w których toczyła się rywalizacja systemem gier ,,każdy z każdym''. Pozycja w tabeli w poszczególnych grupach decydowała o tym, o które miejsce w klasyfikacji generalnej walczyć będzie dany zespół. Ostatecznym zwycięscą turnieju okazała się Akademia Piłkarska Ruch Chorzów!

Wyniki MINEC CUP im. Antoniego Nieroby:

Grupa A

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - UKS Ruch Chorzów (biali) 5:1

SMS Ruda Śląska - LKS Gardawice 5:1

AP Ruch Chorzów - SMS Ruda Śląska 0:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - LKS Gardawice 1:2

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - LKS Gardawice 5:0

UKS Ruch Chorzów (biali) - SMS Ruda Śląska 0:6

Grupa B

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - AP Ruch Chorzów (biali) 1:6

Urania Ruda Śląska - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:0

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - Urania Ruda Śląska 0:2

AP Ruch Chorzów (biali) - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:0

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - SALOS Dąbrowa Górnicza  0:1

AP Ruch Chorzów (biali) - Urania Ruda Śląska 6:3

Mecze o miejsca 5-8

LKS Gardawice - UKS Ruch Chorzów (niebiescy) 0:1

UKS Ruch Chorzów (biali) - SALOS Dąbrowa Górnicza 0:3

Mecz o 7 miejsce

LKS Gardawice - UKS Ruch Chorzów (biali) 0:0 k. 6:5

Mecz o 5 miejsce

UKS Ruch Chorzów (niebiescy) - SALOS Dąbrowa Górnicza 1:3

Półfinały

SMS Ruda Śląska - Urania Ruda Śląska 5:0

AP Ruch Chorzów (niebiescy) - AP Ruch Chorzów (biali) 2:2 k. 3:4

Mecz o 3 miejsce

Urania Ruda Śląska - AP Ruch Chorzów (niebiescy) 1:3

Finał

AP Ruch Chorzów (biali) - SMS Ruda Śląska 2:2 k. 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1. AP Ruch Chorzów (biali)

2. SMS Ruda Śląska

3. AP Ruch Chorzów (niebiescy)

4. Urania Ruda Śląska

5. SALOS Dąbrowa Górnicza

6. UKS Ruch Chorzów (niebiescy)

7. LKS Gardawice

8. UKS Ruch Chorzów (biali)

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Ciupa Rafał (AP Ruch Chorzów)

Najlepszy strzelec: Jurczenia Dawid (AP Ruch Chorzów)

Najlepszy zawodnik: Panewski Kamil (SMS Ruda Śląska)

 

Wszystkim uczestnikom, Sponsorowi turnieju – Minec, także wolontariuszom, którzy pomogli w organizacji imprezy, składamy serdeczne podziękowania.

 

Galeria z wydarzenia znajduje się na stronie internetowej Akademi Piłkarskiej Ruchu lub klikając tutaj.