MŁODZIK  "B'  - SEZON 2023/24

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2

terminarz

Kolejka 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
4 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
środa, 03 kwietnia 2024 16:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
1 - 14
Akademia Piłkarska Bumerang II
środa, 03 kwietnia 2024 18:30
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
2 - 2
GKS Wawel Wirek
czwartek, 04 kwietnia 2024 16:00
KS Rozwój II Katowice
4 - 2
UKS Sprint Katowice
środa, 15 maja 2024 16:00
Kolejka 2
UKS Sprint Katowice
1 - 11
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
sobota, 06 kwietnia 2024 10:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 1
KS Rozwój II Katowice
sobota, 06 kwietnia 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 12
Akademia Piłkarska Bumerang II
sobota, 06 kwietnia 2024 13:00
GKS Wawel Wirek
5 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:00
Kolejka 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
2 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska
sobota, 13 kwietnia 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
6 - 3
UKS Sprint Katowice
niedziela, 14 kwietnia 2024 10:15
Akademia Piłkarska Bumerang II
4 - 0
GKS Wawel Wirek
niedziela, 14 kwietnia 2024 11:00
KS Rozwój II Katowice
14 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
niedziela, 14 kwietnia 2024 14:00
Kolejka 4
UKS Sprint Katowice
5 - 4
Akademia Piłkarska Bumerang II
sobota, 20 kwietnia 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 16
GKS Wawel Wirek
sobota, 20 kwietnia 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 5
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
sobota, 20 kwietnia 2024 13:00
KS Rozwój II Katowice
0 - 5
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
sobota, 20 kwietnia 2024 17:00
Kolejka 5
GKS Wawel Wirek
3 - 1
UKS Sprint Katowice
sobota, 27 kwietnia 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
2 - 1
KS Rozwój II Katowice
niedziela, 28 kwietnia 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
4 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
niedziela, 28 kwietnia 2024 13:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
10 - 1
MK Górnik 09 Mysłowice
czwartek, 09 maja 2024 16:00
Kolejka 6
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
UKS Sprint Katowice
sobota, 04 maja 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
0 - 8
GKS Wawel Wirek
sobota, 04 maja 2024 12:30
KS Rozwój II Katowice
4 - 2
Akademia Piłkarska Bumerang II
niedziela, 05 maja 2024 11:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
4 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
niedziela, 05 maja 2024 15:00
Kolejka 7
UKS Sprint Katowice
0 - 2
MKS Pogoń Ruda Śląska
sobota, 11 maja 2024 10:00
GKS Wawel Wirek
1 - 7
KS Rozwój II Katowice
niedziela, 12 maja 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
6 - 1
MK Górnik 09 Mysłowice
niedziela, 12 maja 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
2 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
niedziela, 12 maja 2024 11:00
Kolejka 8
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
MKS Pogoń Ruda Śląska
sobota, 18 maja 2024 11:00
UKS Sprint Katowice
1 - 2
KS Rozwój II Katowice
sobota, 18 maja 2024 13:30
GKS Wawel Wirek
4 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
niedziela, 19 maja 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
5 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
środa, 22 maja 2024 08:00
Kolejka 9
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
11 - 1
UKS Sprint Katowice
sobota, 25 maja 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
4 - 1
GKS Wawel Wirek
niedziela, 26 maja 2024 09:00
KS Rozwój II Katowice
5 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
niedziela, 26 maja 2024 16:00
MK Górnik 09 Mysłowice
1 - 10
Akademia Piłkarska Bumerang II
czwartek, 13 czerwca 2024 17:00
Kolejka 10
GKS Wawel Wirek
4 - 0
Akademia Piłkarska Bumerang II
środa, 29 maja 2024 16:00
UKS Sprint Katowice
2 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
środa, 29 maja 2024 16:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 7
KS Rozwój II Katowice
środa, 05 czerwca 2024 16:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
4 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
czwartek, 06 czerwca 2024 17:30
Kolejka 11
GKS Wawel Wirek
14 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
sobota, 01 czerwca 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
4 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
niedziela, 02 czerwca 2024 09:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
4 - 0
KS Rozwój II Katowice
niedziela, 02 czerwca 2024 10:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
7 - 4
UKS Sprint Katowice
niedziela, 02 czerwca 2024 13:00
Kolejka 12
UKS Sprint Katowice
3 - 5
GKS Wawel Wirek
sobota, 08 czerwca 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
sobota, 08 czerwca 2024 12:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 4
Akademia Piłkarska Bumerang II
niedziela, 09 czerwca 2024 13:00
KS Rozwój II Katowice
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
niedziela, 09 czerwca 2024 14:00
Kolejka 13
GKS Wawel Wirek
5 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
sobota, 15 czerwca 2024 09:00
UKS Sprint Katowice
11 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
sobota, 15 czerwca 2024 12:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
1 - 2
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
niedziela, 16 czerwca 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
2 - 4
KS Rozwój II Katowice
niedziela, 16 czerwca 2024 15:00
Kolejka 14
MK Górnik 09 Mysłowice
3 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
wtorek, 18 czerwca 2024 17:00
KS Rozwój II Katowice
2 - 5
GKS Wawel Wirek
środa, 19 czerwca 2024 19:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
3 - 0
Akademia Piłkarska Bumerang II
czwartek, 20 czerwca 2024 17:30
MKS Pogoń Ruda Śląska
3 - 1
UKS Sprint Katowice
sobota, 22 czerwca 2024 11:00