MŁODZIK D2  "A" - SEZON 2023/24

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2

terminarz

Kolejka 1
UKS Szopienice
3 - 5
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 03 kwietnia 2024 16:00
Klub Serduszko GieKSy
8 - 0
UKS AP Champions Katowice
środa, 03 kwietnia 2024 16:00
SRS Orlik Ruda Sląska
3 - 1
MKS Górnik Wesoła
środa, 03 kwietnia 2024 16:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice
0 - 1
AKS II Mikołów
środa, 03 kwietnia 2024 16:00
Kolejka 2
UKS Szopienice
2 - 3
Klub Serduszko GieKSy
sobota, 06 kwietnia 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 2
AKS II Mikołów
sobota, 06 kwietnia 2024 13:00
MKS Górnik Wesoła
2 - 1
LGKS 38 Podlesianka Katowice
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:00
UKS AP Champions Katowice
2 - 2
SRS Orlik Ruda Sląska
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:00
Kolejka 3
LGKS 38 Podlesianka Katowice
5 - 2
UKS AP Champions Katowice
sobota, 13 kwietnia 2024 09:00
SRS Orlik Ruda Sląska
5 - 0
UKS Szopienice
niedziela, 14 kwietnia 2024 09:00
AKS II Mikołów
2 - 3
MKS Górnik Wesoła
niedziela, 14 kwietnia 2024 15:00
Klub Serduszko GieKSy
5 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 14 kwietnia 2024 15:15
Kolejka 4
UKS Szopienice
2 - 1
LGKS 38 Podlesianka Katowice
sobota, 20 kwietnia 2024 09:00
UKS AP Champions Katowice
0 - 2
AKS II Mikołów
niedziela, 21 kwietnia 2024 09:00
Klub Serduszko GieKSy
2 - 1
SRS Orlik Ruda Sląska
niedziela, 21 kwietnia 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 3
MKS Górnik Wesoła
niedziela, 21 kwietnia 2024 09:00
Kolejka 5
SRS Orlik Ruda Sląska
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 24 kwietnia 2024 16:30
LGKS 38 Podlesianka Katowice
1 - 3
Klub Serduszko GieKSy
sobota, 27 kwietnia 2024 09:00
AKS II Mikołów
5 - 2
UKS Szopienice
sobota, 27 kwietnia 2024 12:00
MKS Górnik Wesoła
4 - 1
UKS AP Champions Katowice
niedziela, 28 kwietnia 2024 09:00
Kolejka 6
Klub Serduszko GieKSy
4 - 2
AKS II Mikołów
sobota, 04 maja 2024 12:00
SRS Orlik Ruda Sląska
3 - 2
LGKS 38 Podlesianka Katowice
sobota, 04 maja 2024 13:30
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
10 - 2
UKS AP Champions Katowice
niedziela, 05 maja 2024 11:00
UKS Szopienice
1 - 2
MKS Górnik Wesoła
środa, 08 maja 2024 17:30
Kolejka 7
LGKS 38 Podlesianka Katowice
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 11 maja 2024 09:00
MKS Górnik Wesoła
0 - 3
Klub Serduszko GieKSy
sobota, 11 maja 2024 09:00
AKS II Mikołów
0 - 2
SRS Orlik Ruda Sląska
sobota, 11 maja 2024 12:00
UKS AP Champions Katowice
2 - 4
UKS Szopienice
środa, 12 czerwca 2024 18:00
Kolejka 8
MKS Górnik Wesoła
1 - 4
SRS Orlik Ruda Sląska
niedziela, 19 maja 2024 09:00
AKS II Mikołów
3 - 1
LGKS 38 Podlesianka Katowice
niedziela, 19 maja 2024 09:00
UKS AP Champions Katowice
1 - 7
Klub Serduszko GieKSy
niedziela, 19 maja 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 2
UKS Szopienice
niedziela, 19 maja 2024 10:15
Kolejka 9
Klub Serduszko GieKSy
5 - 3
UKS Szopienice
sobota, 25 maja 2024 12:00
AKS II Mikołów
2 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 25 maja 2024 14:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice
4 - 2
MKS Górnik Wesoła
niedziela, 26 maja 2024 09:00
SRS Orlik Ruda Sląska
7 - 1
UKS AP Champions Katowice
niedziela, 26 maja 2024 19:28
Kolejka 10
MKS Górnik Wesoła
1 - 8
AKS II Mikołów
środa, 29 maja 2024 16:00
UKS Szopienice
3 - 0
SRS Orlik Ruda Sląska
środa, 29 maja 2024 17:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 1
Klub Serduszko GieKSy
środa, 29 maja 2024 18:15
UKS AP Champions Katowice
4 - 6
LGKS 38 Podlesianka Katowice
środa, 29 maja 2024 18:30
Kolejka 11
MKS Górnik Wesoła
1 - 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 01 czerwca 2024 11:00
AKS II Mikołów
7 - 1
UKS AP Champions Katowice
niedziela, 02 czerwca 2024 09:00
LGKS 38 Podlesianka Katowice
6 - 3
UKS Szopienice
niedziela, 02 czerwca 2024 09:30
SRS Orlik Ruda Sląska
2 - 9
Klub Serduszko GieKSy
niedziela, 02 czerwca 2024 14:30
Kolejka 12
UKS AP Champions Katowice
1 - 5
MKS Górnik Wesoła
niedziela, 09 czerwca 2024 10:30
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
2 - 2
SRS Orlik Ruda Sląska
niedziela, 09 czerwca 2024 11:00
Klub Serduszko GieKSy
1 - 0
LGKS 38 Podlesianka Katowice
niedziela, 09 czerwca 2024 17:30
UKS Szopienice
3 - 0
AKS II Mikołów
środa, 19 czerwca 2024 17:30
Kolejka 13
UKS AP Champions Katowice
1 - 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 05 czerwca 2024 18:00
AKS II Mikołów
5 - 3
Klub Serduszko GieKSy
sobota, 08 czerwca 2024 12:30
LGKS 38 Podlesianka Katowice
1 - 3
SRS Orlik Ruda Sląska
sobota, 15 czerwca 2024 09:00
MKS Górnik Wesoła
0 - 3
UKS Szopienice
sobota, 15 czerwca 2024 15:00
Kolejka 14
SRS Orlik Ruda Sląska
0 - 1
AKS II Mikołów
środa, 12 czerwca 2024 16:20
Klub Serduszko GieKSy
3 - 2
MKS Górnik Wesoła
wtorek, 18 czerwca 2024 18:00
UKS Szopienice
1 - 2
UKS AP Champions Katowice
sobota, 22 czerwca 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 1
LGKS 38 Podlesianka Katowice
sobota, 22 czerwca 2024 11:00