TRAMPKARZE C2 - SEZON 2023/24

VOKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C2

terminarz

Kolejka 1
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
1 - 1
KS Kamionka Mikołów
sobota, 23 marca 2024 09:00
BKS Sparta II Katowice
2 - 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 24 marca 2024 09:00
UKS MK Górnik Katowice
5 - 1
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
niedziela, 24 marca 2024 11:00
UKS Szopienice
1 - 6
PKS Józefka Chorzów
środa, 10 kwietnia 2024 17:00
Kolejka 2
UKS MK Górnik Katowice
7 - 2
BKS Sparta II Katowice
sobota, 06 kwietnia 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
13 - 1
UKS Szopienice
sobota, 06 kwietnia 2024 11:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
4 - 4
KS Kamionka Mikołów
sobota, 06 kwietnia 2024 13:00
PKS Józefka Chorzów
2 - 1
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
wtorek, 16 kwietnia 2024 16:30
Kolejka 3
KS Kamionka Mikołów
2 - 5
PKS Józefka Chorzów
sobota, 13 kwietnia 2024 09:00
UKS Szopienice
1 - 3
UKS MK Górnik Katowice
sobota, 13 kwietnia 2024 13:30
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
0 - 6
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 14 kwietnia 2024 09:00
BKS Sparta II Katowice
14 - 3
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
niedziela, 14 kwietnia 2024 14:00
Kolejka 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
2 - 1
KS Kamionka Mikołów
sobota, 20 kwietnia 2024 09:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
1 - 7
PKS Józefka Chorzów
sobota, 20 kwietnia 2024 13:00
BKS Sparta II Katowice
8 - 1
UKS Szopienice
niedziela, 21 kwietnia 2024 13:30
UKS MK Górnik Katowice
2 - 5
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
niedziela, 21 kwietnia 2024 15:00
Kolejka 5
KS Kamionka Mikołów
2 - 3
UKS MK Górnik Katowice
sobota, 27 kwietnia 2024 09:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
5 - 0
BKS Sparta II Katowice
sobota, 27 kwietnia 2024 09:30
UKS Szopienice
2 - 1
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
sobota, 27 kwietnia 2024 13:30
PKS Józefka Chorzów
2 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 28 kwietnia 2024 15:00
Kolejka 6
BKS Sparta II Katowice
1 - 0
KS Kamionka Mikołów
niedziela, 05 maja 2024 15:00
UKS Szopienice
5 - 7
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
niedziela, 05 maja 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
2 - 7
PKS Józefka Chorzów
niedziela, 05 maja 2024 15:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 05 maja 2024 15:00
Kolejka 7
KS Kamionka Mikołów
vs
UKS Szopienice
sobota, 11 maja 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
5 - 1
UKS MK Górnik Katowice
sobota, 11 maja 2024 09:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
3 - 0
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
niedziela, 12 maja 2024 09:00
PKS Józefka Chorzów
1 - 7
BKS Sparta II Katowice
niedziela, 12 maja 2024 12:30
Kolejka 8
KS Kamionka Mikołów
5 - 4
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
sobota, 18 maja 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 0
BKS Sparta II Katowice
sobota, 18 maja 2024 09:00
PKS Józefka Chorzów
4 - 3
UKS Szopienice
niedziela, 19 maja 2024 12:30
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
5 - 3
UKS MK Górnik Katowice
niedziela, 19 maja 2024 17:00
Kolejka 9
KS Kamionka Mikołów
vs
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
niedziela, 26 maja 2024 15:00
BKS Sparta II Katowice
vs
UKS MK Górnik Katowice
niedziela, 26 maja 2024 15:00
UKS Szopienice
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 26 maja 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
vs
UKS Szopienice
niedziela, 26 maja 2024 15:00
Kolejka 10
PKS Józefka Chorzów
vs
KS Kamionka Mikołów
niedziela, 02 czerwca 2024 15:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
niedziela, 02 czerwca 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
vs
UKS Szopienice
niedziela, 02 czerwca 2024 15:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
vs
BKS Sparta II Katowice
niedziela, 02 czerwca 2024 15:00
Kolejka 11
UKS Szopienice
vs
BKS Sparta II Katowice
środa, 05 czerwca 2024 16:00
KS Kamionka Mikołów
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 05 czerwca 2024 16:00
PKS Józefka Chorzów
vs
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
środa, 05 czerwca 2024 16:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
vs
UKS MK Górnik Katowice
środa, 05 czerwca 2024 16:00
Kolejka 12
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
PKS Józefka Chorzów
niedziela, 09 czerwca 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
vs
KS Kamionka Mikołów
niedziela, 09 czerwca 2024 15:00
BKS Sparta II Katowice
vs
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
niedziela, 09 czerwca 2024 15:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
vs
UKS Szopienice
niedziela, 09 czerwca 2024 15:00
Kolejka 13
KS Kamionka Mikołów
vs
BKS Sparta II Katowice
sobota, 15 czerwca 2024 09:00
PKS Józefka Chorzów
vs
UKS MK Górnik Katowice
niedziela, 16 czerwca 2024 15:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
vs
UKS Szopienice
niedziela, 16 czerwca 2024 15:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
niedziela, 16 czerwca 2024 15:00
Kolejka 14
UKS MK Górnik Katowice
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 22 maja 2024 18:30
UKS Szopienice
vs
KS Kamionka Mikołów
sobota, 22 czerwca 2024 13:30
BKS Sparta II Katowice
vs
PKS Józefka Chorzów
niedziela, 23 czerwca 2024 18:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
vs
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
niedziela, 23 czerwca 2024 18:00