JUNIOR STARSZY A1 - SEZON 2023/24

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1

terminarz

Kolejka 1
KS Rozwój Katowice
0 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 12 sierpnia 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 12 sierpnia 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 4
Zagłębie S.A. Sosnowiec
sobota, 12 sierpnia 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 5
BTS Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 13 sierpnia 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
2 - 0
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 13 sierpnia 2023 15:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 1
SMS Tychy
środa, 23 sierpnia 2023 17:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 0
UKS Ruch Radzionków
środa, 06 września 2023 18:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
4 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
środa, 13 września 2023 17:00
Kolejka 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 0
KS Rozwój Katowice
sobota, 19 sierpnia 2023 10:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
sobota, 19 sierpnia 2023 11:30
Zagłębie S.A. Sosnowiec
5 - 3
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 19 sierpnia 2023 14:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 - 0
SMS Tychy
niedziela, 20 sierpnia 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 20 sierpnia 2023 10:00
UKS Ruch Radzionków
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 20 sierpnia 2023 11:15
KP GKS Tychy S.A.
3 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 20 sierpnia 2023 13:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
5 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
środa, 13 września 2023 12:00
Kolejka 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 7
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
piątek, 25 sierpnia 2023 19:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
sobota, 26 sierpnia 2023 11:00
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 2
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 26 sierpnia 2023 13:00
KS Rozwój Katowice
3 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 26 sierpnia 2023 13:30
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 3
UKS Ruch Radzionków
sobota, 26 sierpnia 2023 15:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 27 sierpnia 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 3
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 27 sierpnia 2023 10:00
SMS Tychy
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 27 sierpnia 2023 10:00
Kolejka 4
KP GKS Tychy S.A.
0 - 2
KS Rozwój Katowice
środa, 30 sierpnia 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
środa, 30 sierpnia 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
9 - 0
SMS Tychy
środa, 30 sierpnia 2023 11:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
środa, 30 sierpnia 2023 12:30
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
środa, 30 sierpnia 2023 17:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
środa, 30 sierpnia 2023 17:30
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
1 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
środa, 30 sierpnia 2023 17:30
UKS Ruch Radzionków
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
środa, 30 sierpnia 2023 19:45
Kolejka 5
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 02 września 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
9 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
sobota, 02 września 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 1
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
sobota, 02 września 2023 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 1
KP GKS Tychy S.A.
sobota, 02 września 2023 10:00
KS Rozwój Katowice
2 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 03 września 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
1 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 03 września 2023 10:00
SMS Tychy
1 - 4
UKS Ruch Radzionków
niedziela, 03 września 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
4 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 03 września 2023 10:00
Kolejka 6
UKS Ruch Radzionków
4 - 1
KS Rozwój Katowice
sobota, 09 września 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
4 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 09 września 2023 11:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 10 września 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
6 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 10 września 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 10 września 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
SMS Tychy
niedziela, 10 września 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 6
GKS Piast Gliwice S.A
niedziela, 10 września 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
1 - 1
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
niedziela, 10 września 2023 10:00
Kolejka 7
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 0
UKS Ruch Radzionków
sobota, 16 września 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
sobota, 16 września 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
7 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 16 września 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
sobota, 16 września 2023 10:00
SMS Tychy
0 - 5
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
sobota, 16 września 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 17 września 2023 10:00
KS Rozwój Katowice
3 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 17 września 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 1
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 17 września 2023 10:00
Kolejka 8
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 0
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 23 września 2023 10:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
2 - 2
KS Rozwój Katowice
sobota, 23 września 2023 11:30
Zagłębie S.A. Sosnowiec
7 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 24 września 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
2 - 1
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 24 września 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 24 września 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 24 września 2023 13:00
UKS Ruch Radzionków
1 - 6
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
niedziela, 24 września 2023 18:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 1
SMS Tychy
środa, 04 października 2023 16:00
Kolejka 9
GKS Piast Gliwice S.A
8 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 30 września 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
3 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 30 września 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 - 1
UKS Ruch Radzionków
sobota, 30 września 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 5
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
sobota, 30 września 2023 11:00
KS Stadion Śląski Chorzów
0 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
sobota, 30 września 2023 13:00
SMS Tychy
4 - 5
Bytomski Sport Polonia Bytom
sobota, 30 września 2023 16:00
KS Rozwój Katowice
3 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 01 października 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
0 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 01 października 2023 11:00
Kolejka 10
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 07 października 2023 11:00
UKS Ruch Radzionków
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
sobota, 07 października 2023 11:00
KS Ruch Chorzów S.A.
2 - 1
SMS Tychy
sobota, 07 października 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
1 - 1
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
sobota, 07 października 2023 11:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 08 października 2023 09:30
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 8
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 08 października 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 08 października 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 2
KS Rozwój Katowice
niedziela, 08 października 2023 10:00
Kolejka 11
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
10 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
sobota, 14 października 2023 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 2
Bytomski Sport Polonia Bytom
sobota, 14 października 2023 11:30
KS Rozwój Katowice
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
sobota, 14 października 2023 12:00
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 14 października 2023 12:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 - 2
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
niedziela, 15 października 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
4 - 4
UKS Ruch Radzionków
niedziela, 15 października 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
3 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 15 października 2023 10:00
SMS Tychy
2 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
niedziela, 15 października 2023 10:00
Kolejka 12
KS Ruch Chorzów S.A.
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 21 października 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
3 - 0
KP GKS Tychy S.A.
sobota, 21 października 2023 11:30
GKS Piast Gliwice S.A
3 - 1
KS Rozwój Katowice
sobota, 21 października 2023 15:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 0
UKS Ruch Radzionków
niedziela, 22 października 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 8
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
niedziela, 22 października 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
3 - 7
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 22 października 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 2
SMS Tychy
niedziela, 22 października 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 22 października 2023 10:00
Kolejka 13
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
sobota, 28 października 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
4 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
sobota, 28 października 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 28 października 2023 13:30
KS Rozwój Katowice
2 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 28 października 2023 13:30
UKS Ruch Radzionków
4 - 0
BTS Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 29 października 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 3
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
niedziela, 29 października 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 29 października 2023 12:42
SMS Tychy
0 - 2
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 29 października 2023 13:30
Kolejka 14
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
wtorek, 31 października 2023 15:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
2 - 0
UKS Ruch Radzionków
sobota, 04 listopada 2023 11:30
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 04 listopada 2023 11:30
GKS Piast Gliwice S.A
3 - 3
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
sobota, 04 listopada 2023 15:00
SMS Tychy
2 - 3
KS Rozwój Katowice
sobota, 04 listopada 2023 16:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 3
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 05 listopada 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 05 listopada 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 4
BTS Rekord Bielsko-Biała
niedziela, 05 listopada 2023 10:00
Kolejka 15
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
4 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
czwartek, 09 listopada 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 3
SMS Tychy
sobota, 11 listopada 2023 11:30
KS Rozwój Katowice
2 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 11 listopada 2023 11:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 4
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 11 listopada 2023 14:00
KP GKS Tychy S.A.
1 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 12 listopada 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
niedziela, 12 listopada 2023 10:00
UKS Ruch Radzionków
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 12 listopada 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
niedziela, 12 listopada 2023 10:00
Kolejka 16
KS Rozwój Katowice
0 - 3
UKS Ruch Radzionków
sobota, 16 marca 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
0 - 3
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 16 marca 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
sobota, 16 marca 2024 11:15
Bytomski Sport Polonia Bytom
4 - 0
SMS Tychy
sobota, 16 marca 2024 16:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 17 marca 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 - 0
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 17 marca 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
10 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 17 marca 2024 10:00
Kolejka 17
LKS Drzewiarz Jasienica
3 - 3
KS Stadion Śląski Chorzów
piątek, 22 marca 2024 15:00
KS Rozwój Katowice
1 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 23 marca 2024 13:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 23 marca 2024 18:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 24 marca 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 24 marca 2024 10:00
UKS Ruch Radzionków
4 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 24 marca 2024 13:15
SMS Tychy
0 - 0
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 24 marca 2024 14:00
Kolejka 18
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
środa, 27 marca 2024 11:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
SMS Tychy
środa, 27 marca 2024 11:30
UKS Ruch Radzionków
4 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
środa, 27 marca 2024 13:00
KS Stadion Śląski Chorzów
0 - 1
KS Rozwój Katowice
czwartek, 28 marca 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
czwartek, 28 marca 2024 11:30
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
czwartek, 28 marca 2024 11:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
6 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
czwartek, 28 marca 2024 16:00
Kolejka 19
Zagłębie S.A. Sosnowiec
2 - 0
KS Rozwój Katowice
piątek, 05 kwietnia 2024 12:00
UKS Ruch Radzionków
11 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 06 kwietnia 2024 11:00
SMS Tychy
2 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
sobota, 06 kwietnia 2024 11:00
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 06 kwietnia 2024 15:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 07 kwietnia 2024 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 07 kwietnia 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
3 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 07 kwietnia 2024 12:00
Kolejka 20
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
sobota, 13 kwietnia 2024 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
4 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
sobota, 13 kwietnia 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 3
KS Rozwój Katowice
sobota, 13 kwietnia 2024 11:00
SMS Tychy
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 13 kwietnia 2024 16:00
LKS Drzewiarz Jasienica
2 - 3
UKS Ruch Radzionków
niedziela, 14 kwietnia 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
3 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 14 kwietnia 2024 11:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
0 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
środa, 29 maja 2024 18:00
Kolejka 21
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
piątek, 19 kwietnia 2024 16:00
SMS Tychy
0 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 20 kwietnia 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
sobota, 20 kwietnia 2024 12:00
GKS Piast Gliwice S.A
5 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
sobota, 20 kwietnia 2024 15:00
KS Rozwój Katowice
1 - 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 2
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:00
UKS Ruch Radzionków
5 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
niedziela, 21 kwietnia 2024 10:00
Kolejka 22
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
środa, 24 kwietnia 2024 08:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 0
UKS Ruch Radzionków
środa, 24 kwietnia 2024 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
sobota, 27 kwietnia 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 2
KS Rozwój Katowice
sobota, 27 kwietnia 2024 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
6 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 28 kwietnia 2024 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 3
SMS Tychy
niedziela, 28 kwietnia 2024 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
niedziela, 28 kwietnia 2024 10:00
Kolejka 23
GKS Piast Gliwice S.A
2 - 0
Zagłębie S.A. Sosnowiec
środa, 01 maja 2024 15:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
środa, 01 maja 2024 15:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
3 - 1
KS Rozwój Katowice
czwartek, 02 maja 2024 09:30
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 1
KP GKS Tychy S.A.
sobota, 04 maja 2024 11:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 3
UKS Ruch Radzionków
sobota, 04 maja 2024 14:15
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 3
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 05 maja 2024 10:00
SMS Tychy
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 05 maja 2024 11:30
Kolejka 24
KS Rozwój Katowice
0 - 1
SMS Tychy
sobota, 11 maja 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 2
KS Stadion Śląski Chorzów
sobota, 11 maja 2024 11:00
UKS Ruch Radzionków
8 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
sobota, 11 maja 2024 11:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
niedziela, 12 maja 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
niedziela, 12 maja 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 - 2
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 12 maja 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 12 maja 2024 12:30
Kolejka 25
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 18 maja 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
sobota, 18 maja 2024 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
2 - 1
KS Rozwój Katowice
sobota, 18 maja 2024 11:00
UKS Ruch Radzionków
2 - 1
SMS Tychy
sobota, 18 maja 2024 11:15
KS Stadion Śląski Chorzów
3 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
sobota, 18 maja 2024 15:30
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
niedziela, 19 maja 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
niedziela, 19 maja 2024 10:00
Kolejka 26
BTS Rekord Bielsko-Biała
2 - 2
KS Stadion Śląski Chorzów
wtorek, 21 maja 2024 15:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
KS Rozwój Katowice
środa, 22 maja 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
środa, 22 maja 2024 12:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
2 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
środa, 22 maja 2024 15:00
UKS Ruch Radzionków
3 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
środa, 22 maja 2024 17:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
środa, 22 maja 2024 17:00
SMS Tychy
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
środa, 22 maja 2024 17:00
Kolejka 27
KS Ruch Chorzów S.A.
0 - 2
UKS Ruch Radzionków
sobota, 25 maja 2024 09:00
SMS Tychy
2 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
sobota, 25 maja 2024 13:30
GKS Piast Gliwice S.A
3 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
sobota, 25 maja 2024 15:00
KS ROW 1964 Rybnik
2 - 2
KS Stadion Śląski Chorzów
niedziela, 26 maja 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 7
KS Rozwój Katowice
niedziela, 26 maja 2024 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 5
Zagłębie S.A. Sosnowiec
niedziela, 26 maja 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
4 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
niedziela, 26 maja 2024 13:00
Kolejka 28
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
środa, 29 maja 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
środa, 29 maja 2024 17:00
KS Rozwój Katowice
5 - 2
KP GKS Tychy S.A.
czwartek, 30 maja 2024 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 0
SMS Tychy
sobota, 01 czerwca 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 3
UKS Ruch Radzionków
niedziela, 02 czerwca 2024 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
7 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
niedziela, 02 czerwca 2024 17:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
6 - 2
KS ROW 1964 Rybnik
niedziela, 02 czerwca 2024 17:00