WYNIKI SPOTKAŃ NASZYCH ORLIKÓW ORAZ JUNIORÓW MŁODSZYCH !

25 Oct 2023 | 12:18

Cztery spotkania zostały rozegrane przez nasze drużyny w dniach od 23.10. - 25.10.2023. Trzy z nich to rozgrywki naszych młodych orlików oraz jedno juniorów młodszych B1.

Drużyny orlików w trzech spotkaniach zdobyli tylko 3 punkty, odnotowując jedno zwycięstwo i dwie porażki.

Druga drużyna juniorów młodszych B1, w dzisiejszym derbowym spotkaniu naszego Centrum Szkolenia, została pokonana przez swoich kolegów z Akademi wynikiem 6:1.

 


PONIEDZIAŁEK 23.10.2023

V OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

KS STADION II ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW  5:1 (1:1)

Bramka dla UKS-u: Kopoński 24`

Bramki dla Stadionu: 17`, 35`, 47`, 58`, 59`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Chwastek, Borowiec, Cyranek, Sasa, Kopoński, Czopa, Musioł, Krężołek, Adamiec

Trener: Wojciech Basamanowicz

Kierownik drużyny: Wojciech Basamanowicz

Kapitan: Mikołaj Czopa

 

VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS RUCH II CHORZÓW - LGKS 38 PODLESIANKA II CHORZÓW  1:10 (0:3)

Bramka dla UKS-u: Pawlica 59`

Bramki dla Podlesianki: 10`, 14`, 16`, 33`, 38`, 41`, 45`, 54`, 57`, 58`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u:  Burek, Pietrasz, Bedyk, Czapla, Swaczyna, Kozłowski, Pawlica, Polak, Matuszczyk, Dyrda, Wcisło

Trener: Adrian Dąbrowski

Kierownik drużyny: Adrian Dąbrowski

Opieka medyczna: Adrian Bury

Kapitan: Andrzej Swaczyna

 

WTOREK 24.10.2023

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E2

MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE - UKS RUCH CHORZÓW  2:4 (1:1)

Bramki dla UKS-u: Chodziło 22`, Pricel 39`, samobójcza 44`, Peda 52`

Bramki dla Śląska: 14`, 32`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Babiczuk, Kresnel, Chodziło, Cop, Malcher, Kucharski, Koj, Żyra, Peda, Wyrobek, Małek, Pricel

Trener: Patryk Damasiewicz

Kierownik drużyny: Patryk Damasiewicz

Kapitan: Aleksander Chodziło

 

ŚRODA 25.10.2023

UKS RUCH II CHORZÓW - KS RUCH III CHORZÓW S.A.  1:6 (1:3)

Bramka dla UKS-u: Szczakiel 23`

Bramki dla Ruchu: Salaj 11`, 13`, 61`,  Sonita 38`, Urbanek 79`, Wojciuch 86`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Felis - Glonek (Fedunków 58`), Furmnan, Wojciechowski, Watoła - Szala (Kędzierawski 77`), Borowiec, Kaszycki (Leks 70`), Szczakiel - Wiewióra (Bąk 73`), Góra (Dziok 58`)

Trener: Michał Gruchalski

Kierownik drużyny: Marek Latos

Opieka medyczna: Sebastian Manjura

Kapitan: Adam Furman

Kadra Ruchu: Liber - Cieślik (Łanecki 75`), Gajda, Gemborys, Gielza - Kędziera (Urbanek 60`), Rams (Muskietorz 46`), Sałaj (Wojciuch 76`), Sonita (Kozłowski 76`) - Ścigany, Zieliński (Adamczyk 46`)

Rez: Franek

Trener: Daniel Tukaj

II trener: Damian Łukasik

Kapitan: Wojciech Gemborys