OTWARTE ZAJĘCIA DLA ZAWODNIKÓW KLUBÓW PARTNERSKICH!

28 Mar 2024 | 15:09

W ostatnich dniach na kompleksie boisk sportowych ,,Kresy" odbyły się otwarte zajęcia dla utalentowanych chłopców z roczników 2010 - 2013, którzy na co dzień są zawodnikami naszych klubów partnerskich.

Blisko 60 zawodników wstawiło się na zajęcia prowadzone przez naszych trenerów. Młodzi piłkarze prezentowali swoje umiejętności techniczne w grach 1x1 oraz 2x2, całość poprzedzona była akcentem motorycznym, natomiast w końcowej części rozegrano gry swobodne. Chłopcy po zakończonym treningu zostali nagrodzeni gadżetami klubowymi oraz zaproszeniem na mecz Ekstraklasy pomiędzy Ruchem Chorzów, a Puszczą Niepołomice.

Cieszymy się z bardzo dużego zainteresowania naszymi otwartymi treningami, bo tak naprawdę zostaliśmy odwiedzeni przez reprezentantów aż 9 klubów -  TS Hejnał Kęty, Górnik Radlin, Orzeł Psary Babienica, Wisła Wielka, AP United Rydutłowy, AP MKS Myszków, Urania Ruda Śląska, SALOS Dąbrowa Górnicza i Unia Kalety. Trening był doskonałą okazją do zaszczepienia w młodych zawodnikach z naszych klubów partnerskich filizofii, według której pracujemy w naszym klubie, a także mogliśmy obserwować poczynania zawodników pod kątem skautingowym. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za odwiedziny i zapraszamy do nas ponownie. - mówi trener koordynator szkoły podstawowej Damian Łukasik