NADCHODZĄCY MARATON PIŁKARSKI DRUŻYN UKS-u. 12 MECZÓW W PIĘĆ DNI !

31 May 2024 | 10:34

W nadchodzących pięciu dniach drużyny UKS-u rozegrają łącznie 12 meczów, z czego cztery mecze odbędą się na własnym boisku na Kresach, a pozostałe osiem będą meczami wyjazdowymi. To intensywny harmonogram, który sprawdzi zarówno kondycję fizyczną, jak i umiejętności taktyczne zespołów.

Wszystkie mecze zapowiadają się bardzo emocjonująco, a wyniki mogą znacząco wpłynąć na końcowe układy tabeli. Trzymamy kciuki za wszystkie drużyny i życzymy im powodzenia!

Poniżej szczegółowy harmonogram nadchodzących spotkań naszych drużyn na dni 01.06 -05.06.2024

 

SOBOTA 01.06.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY C1

RKS ZAGŁĘBIE DĄBROWA GÓRNICZA - UKS RUCH CHORZÓW

01.06.2024 - Dąbrowa Górnicza ul. Konopnickiej 29 - godz. 9:00

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

UKS RUCH CHORZÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE

01.06.2024 - Chorzów " KRESY NOWE" ul. Wolności 139 - godz. 9:00

 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1

KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW

01.06.2024 - Chorzów ul. Harcerska 2 - godz. 12:00

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

MKS GÓRNIK WESOŁA - UKS RUCH CHORZÓW

01.06.2024 - Wesoła ul. Sportowa 2 - godz. 11:00

 

NIEDZIELA 02.06.2024

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

KS STADION ŚLĄSKI II CHORZÓW - UKS RUCH II CHORZÓW

02.06.2024 - Chorzów ul. Harcerska 2 - godz. 10:00

 

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1

UKS RUCH II CHORZÓW - MKS II SIEMIANOWICZANKA

02.06.2024 - Chorzów "KRESY NOWE" ul. Wolności 139 - godz. 11:00

 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH II CHORZÓW - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

02.06.2024 - Chorzów "KRESY NOWE" ul. Wolności 139 - godz. 9:00

 

PONIEDZIAŁEK 03.06.2024

V OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS RUCH CHORZÓW - MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

03.06.2024 - Chorzów "KRESY NOWE" ul. Wolności 139 - godz. 18:15

 

WTOREK 04.06.2024

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E2

SRS GWIAZDA II RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW

04.06.2024 - Ruda Śląska ul. Tunkla 147a - godz. 17:30

 

ŚRODA 05.06.2024

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

KKS CZARNI SOSNOWIEC - UKS RUCH CHORZÓW

05.06.2024 - Sosnowiec ul. Mireckiego 31 - godz. 19:00

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

KS KAMIONKA MIKOŁÓW - UKS RUCH CHORZÓW

05.06.2024 - Mikołów Dolina Jamny 1 - godz. 17:00

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS AP CHAMPIONS KATOWICE - UKS RUCH CHORZÓW

05.06.2024 - Katowice ul. Sołtysia 25 - godz. 18:00