KONIEC SEZONU - OSTATNIE TRZY SPOTKANIA !

22 Jun 2024 | 18:35

Sezon ligowy dobiegł końca, a drużyny naszego klubu udadzą się na zasłużony odpoczynek. Pod koniec lipca wznowią treningi i wyjadą na letnie zgrupowania piłkarskie. Dzisiejszy dzień był ostatnią okazją, aby zobaczyć nasze drużyny na murawie przed wakacyjną przerwą. Na boisko wybiegły trzy zespoły: juniorzy młodsi występujący w IV lidze B2 oraz dwie drużyny młodzików młodszych D2.

Niestety, z trzech rozegranych spotkań zdobyliśmy łącznie tylko 3 punkty. Jedynie jedna z drużyn odniosła zwycięstwo, a dwie pozostałe musiały uznać wyższość przeciwników. Mimo to, wszystkie nasze zespoły walczyły do ostatniego gwizdka i pokazały ogromne zaangażowanie oraz ducha walki.

Juniorzy młodsi w IV lidze B2 zagrali z dużą determinacją, ale tym razem rywale okazali się zbyt mocni. Pomimo porażki, zawodnicy pokazali wiele pozytywnych aspektów gry, które z pewnością będą rozwijać w przyszłości.

Z kolei młodzicy młodsi D2 rozegrali dwa spotkania, z których jedno zakończyło się wygraną, a drugie porażką. Zwycięska drużyna pokazała solidną grę i skuteczność w ataku, co pozwoliło na zdobycie cennych 3 punktów. Druga drużyna, mimo ambitnej postawy, nie zdołała pokonać rywali, ale zdobyte doświadczenie z pewnością zaowocuje w kolejnych sezonach.

Teraz przed naszymi drużynami zasłużona przerwa, która pozwoli na regenerację i nabranie sił przed kolejnymi wyzwaniami. Pod koniec lipca zawodnicy wrócą do treningów i wyjadą na letnie zgrupowania, gdzie będą się przygotowywać do nadchodzącego sezonu. Wszyscy wierzymy, że powrócą na boiska jeszcze silniejsi i gotowi do walki o kolejne zwycięstwa.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za ten pełen emocji sezon i życzymy udanego odpoczynku!

 

 

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA - UKS RUCH CHORZÓW  2:1 (1:1)

Bramka dla UKS-u: Góra 14`

Bramki dla Pogoni: 29`, 65`

Żólte kartki dla UKS-u: Miernik 53`, Szala 65`

Czerwona kartka dla UKS-u: Tyrol 43`

Kadra UKS-u: Kurczok - Bendkowski (Kolawa 46`(Ogryzek 70`)), Garus (Szala 46`), Góra, Jarosz - Juranek, Kocot (Sczakiek 46`), Strugalski, Świeży - Tylęda (Miernik 46`), Tyrol

Trener: Michał Piech

Kierownik drużyny: Michał Piech

Kapitan: Samuel Świeży

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH CHORZÓW - LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE  3:1 (1;1)

Bramki dla UKS-u: Nowicki 14`, Mader 48`, Matracki 78`

Bramka dla Podlesianki: 40+1`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Michalik, Lenart, Levytskyi, Matracki, Czopa, Mader, Mickiewicz, Nowicki, Adamiak, Winkler, Żychliński, Brzezicki, Kieronski

Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz

 

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

AP BUMERANG II - UKS RUCH II CHORZÓW  5:0 (5:0)

Bramki dla Bumeranga: 21`, 26`, 27`, 28`, 33`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Niedochodowicz, Kuta, Niemier, Wojciechowski, Wachta, Michno, Pasiński, Samociuk, Zimorski, Czachor, Wilkosiński, Żychlinski

Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz

Kapitan: Szymon Niemier