DZIESIĘĆ SPOTKAŃ W DWA DNI - WEEKEND W PIGUŁCE !

12 May 2024 | 15:20

Dziesięć spotkań rozegrały drużyny naszego klubu w ten weekend, cztery z nich to mecze wygrane i niestety pozostałe sześć to porażki.

Juniorzy starsi na własnym obiekcie po bardzo emocjonującym i wyrównanym sportowo i piłkarsko meczu przegrali swoje spotkanie 2:1 ze Stadionem Śląskim.

Juniorzy młodsi także zostali pokonani przez Stadion Śląski 3:2 w swoim wyjazdowym spotkaniu.

Juniorzy młodsi B2 w Siewierzu zwyciężyli z tamtejszą Przemszą 5:3, hattricka w tym spotkaniu ustrzelił Kamil Wiewióra.

Trampkarze prowadzeni przez trenera Grzegorza Bąka, pokonali w Chorzowie zespól Górnika Katowice 5:1 a hattricka w tym spotkaniu zdobył Jakub Kolebuk.

Wszystkie wyniki z sobotnio - niedzielnych spotkań przedstawiamy poniżej:

 


SOBOTA 11.05.2024

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1 „REKPOL”

UKS RUCH CHORZÓW - KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW  1:2 (1:2)

Bramka dla UKS-u: Podstawa 13`

Bramki dla Stadionu: 11`, 35`

Żółta kartka dla UKS-u: Myszor 60`

Kadra UKS-u: Walas - Stępień, Wójtowicz, Maroń, Myszor - Rota, Syguła, Podstawa, Nowak (Lenik 46`(Tomczak 60`)) - Miąsko (Goncerz 46`), Ceglarek

Rez: Jakubowski, Sobek, Rasek, Sołtys

Trener: Sławomir Jarczyk

II trener: Mateusz Karcz

Kierownik drużyny: Tomasz Lesik

Opieka medyczna: Kamil Moll

Kapitan: Marcin Ceglarek

 

III WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1

KS STADION II ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS RUCH CHORZÓW  3:2 (3:1)

Bramki dla UKS-u: Miąsko 15`, 67`

Bramki dla Stadionu: 30`, 31`, 41`,

Żółta kartka dla UKS-u: Pąk 44`

Kadra UKS-u: Kalisz - Pikulski, Litkowski, Szczurek, Pąk - Goncerz (Puchacz 88`), Kiełtyka, Rossmann (Nowak Klaudiusz 88`), Konieczniak - Białas (Fudalej 82`), Miąsko

Trener: Rafał Florczyk

Kierownik drużyny: Sebastian Manjura

Kapitan: Krzysztof Pikulski

 

IV OKRĘGOWA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH B2

LKS PRZEMSZA SIEWIERZ - UKS RUCH CHORZÓW  3:5 (2:1)

Bramki dla UKS-u: Góra 30`, 65`, Wiewióra 50`, 78`(rzut karny), 90`

Bramki dla Przemszy: 8`, 28`, 88`

Żółta kartka dla UKS-u: Góra 59`

Żółta kartka dla Przemszy: 78`

Kadra UKS-u: Kurczok - Wąchała, Świeży (Kaszycki 46`), Garus, Tyrol - Kolawa (Szczakiel 46`), Żebrowski (Wiewióra 30`), Watoła, Strugalski (Borowiec 46`) - Góra, Jarosz

Trener: Michał Piech

II trener: Gabriel Czaja

Kierownik drużyny: Gabriel Czaja

Kapitan: Samuel Świeży

 

IV OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH C2

UKS RUCH CHORZÓW - UKS MK GÓRNIK KATOWICE  5:1 (1:1)

Bramki dla UKS-u: Kolebuk 14`, 49`(rzut karny), 60`, Froń 58`, 77`(rzut karny)

Bramka dla Górnika: 39`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Adamek, Czuba, Hortwath, Czernicki, Frącek, Bubalik, Gola, Buchczyk, Hucz, Froń, Bażela, Wasilewicz, Szeremeta, Mrozek, Kolebuk, Neumann, Sobkiewicz, Klaja, Łącz, Nalepka

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk

Kierownik drużyny: Wojciech Pandel

Opieka medyczna: Wojciech Pandel

Kapitan: Kevin Bażela

 

III WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW D1

KP WARTA ZAWIERCIE - UKS RUCH CHORZÓW  3:2 (1:2)

Bramki dla UKS-u: Grochla 28` samobójcza 31`

Bramki dla Warty: 6`, 70`, 78`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Lenik, Rusin, Kijas, Kasperski, Kuśpiel, Albertusiak, Maryniak, Grochla, Nowak, Szwajcok, Kasprzyk

Zmiany lotne

Trener: Konrad Grosman

Kierownik drużyny: Dariusz Nowak

Kapitan: Martin Grochla

 

VI OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D1

UKS RUCH II CHORZÓW - SRS GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA  2:7 (2:4)

Bramki dla UKS-u: Cień 32`, Klinger 40`

Bramki dla Gwiazdy: 7`, 17`, 37`, 38`, 51`, 76`, 78`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Włoka, Cień, Golus, Klinger, Lubina, Nowak, Gacka, Elkanishvili, Kornat, Baniak, Wawrzynek, Rusin, Szwajcok, Kuśpiel, Albertusiak, Marek

Zmiany lotne

Trener: Grzegorz Bąk

Kierownik drużyny: Bogdan Łącz

Opieka medyczna: Marek Latos

Kapitan: Wiktor Włoka

 

V OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

LGKS 38 PODLESIANKA KATOWICE - UKS RUCH II CHORZÓW  1:2 (0:0)

Bramki dla UKS-u: Żychliński 64`, Mader 66`

Bramka dla Podlesianki: 74`

Napomnienia: ----

Kadra UKS-u: Michalik, Brzezicki, Levytskyi, Mickiewicz, Matracki, Żychliński, Lenart, Mader, Kieroński, Adamiak, Czopa, Matyjasik

Zmiany lotne

Trener: Wojciech Basamanowicz

Kierownik drużyny: Wojciech Basamanowicz

Kapitan: Mateusz Matracki

 

IV OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E2

UKS RUCH CHORZÓW - GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA  3:9 (0:5)

Bramki dla UKS-u: Gołąb 35`, Chodziło 51`, 59`

Bramki dla Uranii: 8`, 19`, 21`, 22`, 23`, 39`, 42`, 43`, 58`

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Bartoszek, Burska, Chodziło, Malcher, Kucharski, Gołąb Gustaw, Krzyszteczko, Ostojski, Gołąb Jan

Zmiany lotne

Trener: Patryk Damasiewicz

Kierwonik drużyny: Patryk Damasiewicz

Opieka medyczna: Patryk Damasiewicz

Kapitan: Aleksander Chodziło

 

NIEDZIELA 12.05.2024

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH D2

UKS RUCH II CHORZÓW - MKS GÓRNIK KATOWICE  6:1 (3:0)

Bramki dla UKS-u: Mader x2, Kieroński, Żychliński, Kopoński, Wachta

Bramka dla Górnika: ?

Napomnienia: -----

Kadra UKS-u: Ciepela, Kuta, Michno, Niedochodowicz, Niemier, Pasiński, Samociuk, Żychliński, Wachta, Kieroński, Wojciechowski, Adamiak, Kopoński, Mader, Lenart

Trener: Szymon Tutaj

 

VII OKRĘGOWA LIGA ORLIKÓW E1

UKS RUCH II CHORZÓW - MKS ŚLĄSK DEMARKO ŚWIĘTOCHŁOWICE  4:7

Bramki dla UKS-u: Kozłowski, Kacprzyk Maxymilian, Kacprzyk Aleksander, Burek

Bramki dla Świętochłowic: ?

Kadra UKS-u: Kacprzyk Aleksander, Kacprzyk Maxymilian, Borowiec, Matuszczyk, Swaczyna, Pawłowski, Czapla, Kozłowski, Dyrda

Trener: Adrian Dąbrowski