ADLERKOWY PLAN TRENINGOWY OBOWIĄZUJĄCY OD 1 KWIETNIA !

21 Mar 2024 | 11:00

Zachęcamy do zapoznania się z nowym harmonogramem grup naborowych, który będzie obowiązywał od 1 kwietnia.

HARMONOGRAM TRENINGÓW
OBOWIĄZUJE OD 1 KWIETNIA 2024 DO ODWOŁANIA

U5 (2019) trenerzy Tomasz Foszmańczyk, Patryk Zachariasz
 Poniedziałek: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
 Środa: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

U6 (2018) trenerzy Wojciech Basamanowicz, Gabriel Czaja, Jacek Zięba
Wtorek: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów       
Czwartek: 16:00-17:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów
Piątek: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów     

U7 (2017) trenerzy Mateusz Karcz, Bartłomiej Pawełek
 Wtorek: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Środa: 16:00-17:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów
 Piątek: 16:45-17:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

U7 (2017) trenerzy Jacek Zięba, Gabriel Czaja
Wtorek: 18:15-19:15 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Środa: 16:00-17:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów*
Piątek: 18:15-19:15 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

U8 (2016) trenerzy Albert Michalik, Marcin Polok, Adrian Bury, Artur Olszewski
Wtorek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Środa: 16:00-17:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów
Czwartek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Piątek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

U9 (2015) trenerzy Szymon Tutaj, Sławomir Jarczyk, Bartłomiej Pawełek, Mateusz Karcz
Poniedziałek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Wtorek: 16:00-17:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów
Środa: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Czwartek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

U10 (2014) trenerzy Albert Michalik, Artur Olszewski, Marcin Polok, Adrian Bury, Patryk Damasiewicz
Wtorek: 18:15-19:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Środa: 17:00-18:00 Spartan, ul. Omańkowskiej 1, Chorzów
Czwartek: 18:15-19:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów
Piątek: 18:15-19:45 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów

Dziewczynki – Trenerzy Mateusz Szip, Piotr Wacławczyk
Grupa starsza
Wtorek: 18:15-19:45 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów
Środa: 17:00-18:30 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów
Piątek: 18:15-19:45 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów

Grupa młodsza
Wtorek: 17:00-18:00 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów
Środa: 18:45-19:45 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów
Piątek: 17:00-18:00 Boisko Sztuczne, ul. Dąbrowskiego 113, Chorzów

Treningi bramkarskie – Trener Łukasz Miś
Wtorek: 16:45-18:00 „Kresy”, ul. Wolności 139, Chorzów