MŁODZIK  "B'  - SEZON 2023/24

VII OKRĘGOWA LIGA MŁODZIKÓW D2

terminarz

Kolejka 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
4 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
Wednesday, 03 April 2024 16:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
1 - 14
Akademia Piłkarska Bumerang II
Wednesday, 03 April 2024 18:30
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
2 - 2
GKS Wawel Wirek
Thursday, 04 April 2024 16:00
KS Rozwój II Katowice
4 - 2
UKS Sprint Katowice
Wednesday, 15 May 2024 16:00
Kolejka 2
UKS Sprint Katowice
1 - 11
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Saturday, 06 April 2024 10:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 1
KS Rozwój II Katowice
Saturday, 06 April 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 12
Akademia Piłkarska Bumerang II
Saturday, 06 April 2024 13:00
GKS Wawel Wirek
5 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Sunday, 07 April 2024 09:00
Kolejka 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
2 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska
Saturday, 13 April 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
6 - 3
UKS Sprint Katowice
Sunday, 14 April 2024 10:15
Akademia Piłkarska Bumerang II
4 - 0
GKS Wawel Wirek
Sunday, 14 April 2024 11:00
KS Rozwój II Katowice
14 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 14 April 2024 14:00
Kolejka 4
UKS Sprint Katowice
5 - 4
Akademia Piłkarska Bumerang II
Saturday, 20 April 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 16
GKS Wawel Wirek
Saturday, 20 April 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 5
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Saturday, 20 April 2024 13:00
KS Rozwój II Katowice
0 - 5
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Saturday, 20 April 2024 17:00
Kolejka 5
GKS Wawel Wirek
3 - 1
UKS Sprint Katowice
Saturday, 27 April 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
2 - 1
KS Rozwój II Katowice
Sunday, 28 April 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
4 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Sunday, 28 April 2024 13:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
10 - 1
MK Górnik 09 Mysłowice
Thursday, 09 May 2024 16:00
Kolejka 6
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
UKS Sprint Katowice
Saturday, 04 May 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
0 - 8
GKS Wawel Wirek
Saturday, 04 May 2024 12:30
KS Rozwój II Katowice
4 - 2
Akademia Piłkarska Bumerang II
Sunday, 05 May 2024 11:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
4 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Sunday, 05 May 2024 15:00
Kolejka 7
UKS Sprint Katowice
0 - 2
MKS Pogoń Ruda Śląska
Saturday, 11 May 2024 10:00
GKS Wawel Wirek
1 - 7
KS Rozwój II Katowice
Sunday, 12 May 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
6 - 1
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 12 May 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
2 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Sunday, 12 May 2024 11:00
Kolejka 8
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
MKS Pogoń Ruda Śląska
Saturday, 18 May 2024 11:00
UKS Sprint Katowice
1 - 2
KS Rozwój II Katowice
Saturday, 18 May 2024 13:30
GKS Wawel Wirek
4 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Sunday, 19 May 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
5 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Wednesday, 22 May 2024 08:00
Kolejka 9
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
11 - 1
UKS Sprint Katowice
Saturday, 25 May 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
4 - 1
GKS Wawel Wirek
Sunday, 26 May 2024 09:00
KS Rozwój II Katowice
5 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Sunday, 26 May 2024 16:00
MK Górnik 09 Mysłowice
1 - 10
Akademia Piłkarska Bumerang II
Thursday, 13 June 2024 17:00
Kolejka 10
GKS Wawel Wirek
4 - 0
Akademia Piłkarska Bumerang II
Wednesday, 29 May 2024 16:00
UKS Sprint Katowice
2 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Wednesday, 29 May 2024 16:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 7
KS Rozwój II Katowice
Wednesday, 05 June 2024 16:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
4 - 3
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Thursday, 06 June 2024 17:30
Kolejka 11
GKS Wawel Wirek
14 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
Saturday, 01 June 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
4 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Sunday, 02 June 2024 09:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
4 - 0
KS Rozwój II Katowice
Sunday, 02 June 2024 10:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
7 - 4
UKS Sprint Katowice
Sunday, 02 June 2024 13:00
Kolejka 12
UKS Sprint Katowice
3 - 5
GKS Wawel Wirek
Saturday, 08 June 2024 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
0 - 5
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Saturday, 08 June 2024 12:00
MKS Pogoń Ruda Śląska
1 - 4
Akademia Piłkarska Bumerang II
Sunday, 09 June 2024 13:00
KS Rozwój II Katowice
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Sunday, 09 June 2024 14:00
Kolejka 13
GKS Wawel Wirek
5 - 1
MKS Pogoń Ruda Śląska
Saturday, 15 June 2024 09:00
UKS Sprint Katowice
11 - 0
MK Górnik 09 Mysłowice
Saturday, 15 June 2024 12:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
1 - 2
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
Sunday, 16 June 2024 09:00
Akademia Piłkarska Bumerang II
2 - 4
KS Rozwój II Katowice
Sunday, 16 June 2024 15:00
Kolejka 14
MK Górnik 09 Mysłowice
3 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" II Chorzów
Tuesday, 18 June 2024 17:00
KS Rozwój II Katowice
2 - 5
GKS Wawel Wirek
Wednesday, 19 June 2024 19:00
Akademia Piłkarska Wyzwolenie Chorzów
3 - 0
Akademia Piłkarska Bumerang II
Thursday, 20 June 2024 17:30
MKS Pogoń Ruda Śląska
3 - 1
UKS Sprint Katowice
Saturday, 22 June 2024 11:00