KATOWICKA KLASA "B" - SEZON 2023/24

KATOWICKA KLASA "B" - SEZON 2023/24

terminarz

Kolejka 1
MKS Górnik Wesoła
4 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Saturday, 26 August 2023 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
1 - 2
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 26 August 2023 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
2 - 0
LKS Strażak Mikołów
Saturday, 26 August 2023 11:00
MK Górnik 09 Mysłowice
6 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 26 August 2023 17:00
KS Lechia 06 Mysłowice
2 - 5
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 27 August 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka III
0 - 5
MKS Siemianowiczanka II
Wednesday, 13 September 2023 17:00
Kolejka 2
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
1 - 3
MKS Siemianowiczanka III
Saturday, 02 September 2023 14:30
TP Jastrząb II Bielszowice
2 - 2
KS 1 FC Katowice
Saturday, 02 September 2023 16:00
LKS Strażak Mikołów
0 - 1
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 03 September 2023 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
5 - 2
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 03 September 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 1
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 03 September 2023 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
0 - 7
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 03 September 2023 11:00
Kolejka 3
MK Górnik 09 Mysłowice
6 - 0
GKS Urania II Ruda Śląska
Friday, 08 September 2023 17:00
MKS Siemianowiczanka III
5 - 2
LKS Strażak Mikołów
Saturday, 09 September 2023 11:00
KS 1 FC Katowice
0 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 10 September 2023 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
5 - 3
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 10 September 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka II
7 - 3
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 10 September 2023 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
1 - 5
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 10 September 2023 11:00
Kolejka 4
LKS Strażak Mikołów
1 - 8
MKS Siemianowiczanka II
Saturday, 16 September 2023 16:00
MK Górnik 09 Mysłowice
12 - 0
ŚKS Naprzód II Lipiny
Saturday, 16 September 2023 17:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 2
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 17 September 2023 11:00
TP Jastrząb II Bielszowice
2 - 2
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 17 September 2023 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
vs
KS 1 FC Katowice
Sunday, 17 September 2023 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
10 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 26 November 2023 11:00
Kolejka 5
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
2 - 2
LKS Strażak Mikołów
Saturday, 23 September 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka III
1 - 0
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 23 September 2023 11:00
MKS Górnik Wesoła
6 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 23 September 2023 16:00
KS 1 FC Katowice
0 - 2
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 24 September 2023 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
5 - 1
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 24 September 2023 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
1 - 8
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 24 September 2023 11:00
Kolejka 6
KS Lechia 06 Mysłowice
0 - 6
MKS Górnik Wesoła
Saturday, 30 September 2023 13:00
MK Górnik 09 Mysłowice
3 - 0
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Saturday, 30 September 2023 16:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
2 - 4
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 01 October 2023 09:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
3 - 0
KS 1 FC Katowice
Sunday, 01 October 2023 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
6 - 0
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 01 October 2023 11:00
TP Jastrząb II Bielszowice
2 - 3
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 01 October 2023 11:00
Kolejka 7
MKS Siemianowiczanka III
5 - 1
KS Lechia 06 Mysłowice
Saturday, 07 October 2023 11:00
KS 1 FC Katowice
0 - 3
GKS Urania II Ruda Śląska
Saturday, 07 October 2023 13:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
3 - 1
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 08 October 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka II
5 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 08 October 2023 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 1
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 08 October 2023 15:00
MKS Górnik Wesoła
0 - 1
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 08 October 2023 15:00
Kolejka 8
MK Górnik 09 Mysłowice
10 - 0
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 15 October 2023 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
7 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 15 October 2023 11:00
TP Jastrząb II Bielszowice
8 - 1
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 15 October 2023 11:00
KS 1 FC Katowice
0 - 2
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 15 October 2023 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
0 - 8
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 15 October 2023 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
4 - 0
MKS Górnik Wesoła
Saturday, 16 March 2024 11:00
Kolejka 9
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
3 - 1
KS Lechia 06 Mysłowice
Saturday, 21 October 2023 15:00
LKS Strażak Mikołów
2 - 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 21 October 2023 15:00
MKS Górnik Wesoła
2 - 1
KS 1 FC Katowice
Saturday, 21 October 2023 15:00
MKS Siemianowiczanka II
3 - 5
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 22 October 2023 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 2
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 22 October 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka III
1 - 3
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 22 October 2023 14:30
Kolejka 10
KS 1 FC Katowice
3 - 1
MKS Siemianowiczanka III
Friday, 27 October 2023 19:30
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
1 - 8
MK Górnik 09 Mysłowice
Saturday, 28 October 2023 15:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
1 - 2
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 29 October 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka II
4 - 2
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 29 October 2023 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
0 - 0
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 29 October 2023 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
4 - 3
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 29 October 2023 11:00
Kolejka 11
MKS Górnik Wesoła
2 - 0
GKS Urania II Ruda Śląska
Saturday, 04 November 2023 11:00
LKS Strażak Mikołów
0 - 2
MK Górnik 09 Mysłowice
Saturday, 04 November 2023 14:30
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
3 - 5
ŚKS Naprzód II Lipiny
Saturday, 04 November 2023 15:00
MKS Siemianowiczanka II
3 - 1
KS 1 FC Katowice
Sunday, 05 November 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka III
2 - 1
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 05 November 2023 14:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 1
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 25 November 2023 11:00
Kolejka 12
MKS Siemianowiczanka III
0 - 3
MKS Górnik Wesoła
Saturday, 11 November 2023 16:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
1 - 2
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 12 November 2023 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
1 - 1
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 12 November 2023 11:00
MKS Siemianowiczanka II
4 - 1
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 12 November 2023 12:00
GKS Urania II Ruda Śląska
2 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 12 November 2023 15:00
KS 1 FC Katowice
2 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Wednesday, 15 November 2023 19:30
Kolejka 13
MKS Siemianowiczanka III
0 - 11
GKS Urania II Ruda Śląska
Saturday, 18 November 2023 10:00
MK Górnik 09 Mysłowice
4 - 4
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 18 November 2023 13:00
LKS Strażak Mikołów
1 - 4
KS 1 FC Katowice
Saturday, 18 November 2023 13:00
MKS Siemianowiczanka II
7 - 3
MKS Górnik Wesoła
Saturday, 18 November 2023 14:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 0
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 19 November 2023 10:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
3 - 6
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 19 November 2023 11:00
Kolejka 14
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 3
MK Górnik 09 Mysłowice
Saturday, 23 March 2024 12:00
TP Jastrząb II Bielszowice
3 - 3
ŚKS Naprzód II Lipiny
Saturday, 23 March 2024 15:00
MKS Siemianowiczanka II
5 - 1
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 24 March 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 24 March 2024 11:00
LKS Strażak Mikołów
3 - 0
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 24 March 2024 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
6 - 1
KS Lechia 06 Mysłowice
Tuesday, 09 April 2024 17:00
Kolejka 15
MK Górnik 09 Mysłowice
8 - 0
KS Lechia 06 Mysłowice
Saturday, 06 April 2024 17:00
KS 1 FC Katowice
0 - 3
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 06 April 2024 18:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
3 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 07 April 2024 09:00
MKS Siemianowiczanka II
3 - 1
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 07 April 2024 11:00
MKS Siemianowiczanka III
3 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 07 April 2024 13:00
MKS Górnik Wesoła
2 - 2
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 07 April 2024 16:00
Kolejka 16
LKS Strażak Mikołów
5 - 2
MKS Siemianowiczanka III
Saturday, 13 April 2024 15:30
TP Jastrząb II Bielszowice
3 - 0
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 14 April 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 14 April 2024 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
1 - 1
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 14 April 2024 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
0 - 4
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 14 April 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
2 - 0
KS 1 FC Katowice
Sunday, 14 April 2024 12:00
Kolejka 17
MKS Górnik Wesoła
2 - 2
TP Jastrząb II Bielszowice
Saturday, 20 April 2024 17:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
0 - 3
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 21 April 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 21 April 2024 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 21 April 2024 11:00
MKS Siemianowiczanka II
6 - 0
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 21 April 2024 16:00
KS 1 FC Katowice
4 - 2
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 21 April 2024 19:00
Kolejka 18
MK Górnik 09 Mysłowice
4 - 0
KS 1 FC Katowice
Saturday, 27 April 2024 17:00
GKS Urania II Ruda Śląska
1 - 5
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 28 April 2024 09:00
LKS Strażak Mikołów
3 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 28 April 2024 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
3 - 0
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 28 April 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
5 - 0
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 28 April 2024 12:15
TP Jastrząb II Bielszowice
2 - 1
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 28 April 2024 16:00
Kolejka 19
MKS Siemianowiczanka II
3 - 2
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 14 April 2024 18:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 05 May 2024 11:00
LKS Strażak Mikołów
5 - 1
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 05 May 2024 11:00
KS 1 FC Katowice
0 - 2
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 05 May 2024 18:00
MKS Siemianowiczanka III
3 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Monday, 06 May 2024 20:00
MKS Górnik Wesoła
2 - 0
KS Lechia 06 Mysłowice
Tuesday, 07 May 2024 17:00
Kolejka 20
MK Górnik 09 Mysłowice
2 - 3
MKS Górnik Wesoła
Saturday, 11 May 2024 15:00
KS Lechia 06 Mysłowice
0 - 4
MKS Siemianowiczanka III
Saturday, 11 May 2024 16:30
TP Jastrząb II Bielszowice
3 - 0
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 12 May 2024 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
3 - 0
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 12 May 2024 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
1 - 1
KS 1 FC Katowice
Sunday, 12 May 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 1
MKS Siemianowiczanka II
Wednesday, 15 May 2024 18:00
Kolejka 21
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
KS 1 FC Katowice
Sunday, 19 May 2024 11:00
MKS Siemianowiczanka III
0 - 15
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 19 May 2024 11:00
LKS Strażak Mikołów
1 - 1
TP Jastrząb II Bielszowice
Sunday, 19 May 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 19 May 2024 11:00
MKS Górnik Wesoła
0 - 0
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 19 May 2024 17:00
MKS Siemianowiczanka II
vs
KS Lechia 06 Mysłowice
Tuesday, 04 June 2024 20:00
Kolejka 22
MK Górnik 09 Mysłowice
vs
MKS Siemianowiczanka II
Saturday, 25 May 2024 17:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
LKS Strażak Mikołów
Sunday, 26 May 2024 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
vs
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 26 May 2024 11:00
KS 1 FC Katowice
vs
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 26 May 2024 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
vs
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 26 May 2024 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
vs
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 26 May 2024 11:00
Kolejka 23
MK Górnik 09 Mysłowice
vs
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Saturday, 01 June 2024 17:00
MKS Siemianowiczanka III
vs
KS 1 FC Katowice
Sunday, 02 June 2024 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
vs
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 02 June 2024 11:00
LKS Strażak Mikołów
vs
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 02 June 2024 11:00
MKS Górnik Wesoła
vs
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 02 June 2024 11:00
TP Jastrząb II Bielszowice
vs
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 02 June 2024 11:00
Kolejka 24
MK Górnik 09 Mysłowice
vs
LKS Strażak Mikołów
Saturday, 08 June 2024 17:00
GKS Urania II Ruda Śląska
vs
MKS Górnik Wesoła
Sunday, 09 June 2024 11:00
ŚKS Naprzód II Lipiny
vs
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
Sunday, 09 June 2024 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
vs
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 09 June 2024 11:00
KS 1 FC Katowice
vs
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 09 June 2024 14:00
TP Jastrząb II Bielszowice
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 09 June 2024 16:00
Kolejka 25
LKS Strażak Mikołów
vs
ŚKS Naprzód II Lipiny
Sunday, 16 June 2024 11:00
LKS Pogoń II Imielin (wycofanie wiosna - walkower)
vs
MKS Siemianowiczanka II
Sunday, 16 June 2024 11:00
MKS Pogoń Ruda Śląska (wycofanie wiosna - walkower)
vs
KS 1 FC Katowice
Sunday, 16 June 2024 11:00
MKS Górnik Wesoła
vs
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 16 June 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
GKS Urania II Ruda Śląska
Sunday, 16 June 2024 11:00
TP Jastrząb II Bielszowice
vs
KS Lechia 06 Mysłowice
Sunday, 16 June 2024 16:00
Kolejka 26
KS 1 FC Katowice
4 - 1
LKS Strażak Mikołów
Friday, 22 March 2024 19:30
MKS Górnik Wesoła
0 - 4
MKS Siemianowiczanka II
Saturday, 30 March 2024 11:00
GKS Urania II Ruda Śląska
3 - 0
MKS Siemianowiczanka III
Sunday, 21 April 2024 11:00
KS Lechia 06 Mysłowice
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 23 June 2024 16:00
TP Jastrząb II Bielszowice
vs
MK Górnik 09 Mysłowice
Sunday, 23 June 2024 16:00