TRAMPKARZE C2 - SEZON 2023/24

VOKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY C2

terminarz

Kolejka 1
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
1 - 1
KS Kamionka Mikołów
Saturday, 23 March 2024 09:00
BKS Sparta II Katowice
2 - 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 24 March 2024 09:00
UKS MK Górnik Katowice
5 - 1
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Sunday, 24 March 2024 11:00
UKS Szopienice
1 - 6
PKS Józefka Chorzów
Wednesday, 10 April 2024 17:00
Kolejka 2
UKS MK Górnik Katowice
7 - 2
BKS Sparta II Katowice
Saturday, 06 April 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
13 - 1
UKS Szopienice
Saturday, 06 April 2024 11:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
4 - 4
KS Kamionka Mikołów
Saturday, 06 April 2024 13:00
PKS Józefka Chorzów
2 - 1
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Tuesday, 16 April 2024 16:30
Kolejka 3
KS Kamionka Mikołów
2 - 5
PKS Józefka Chorzów
Saturday, 13 April 2024 09:00
UKS Szopienice
1 - 3
UKS MK Górnik Katowice
Saturday, 13 April 2024 13:30
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
0 - 6
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 14 April 2024 09:00
BKS Sparta II Katowice
14 - 3
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Sunday, 14 April 2024 14:00
Kolejka 4
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
2 - 1
KS Kamionka Mikołów
Saturday, 20 April 2024 09:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
1 - 7
PKS Józefka Chorzów
Saturday, 20 April 2024 13:00
BKS Sparta II Katowice
8 - 1
UKS Szopienice
Sunday, 21 April 2024 13:30
UKS MK Górnik Katowice
2 - 5
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Sunday, 21 April 2024 15:00
Kolejka 5
KS Kamionka Mikołów
2 - 3
UKS MK Górnik Katowice
Saturday, 27 April 2024 09:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
5 - 0
BKS Sparta II Katowice
Saturday, 27 April 2024 09:30
UKS Szopienice
2 - 1
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Saturday, 27 April 2024 13:30
PKS Józefka Chorzów
2 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 28 April 2024 15:00
Kolejka 6
BKS Sparta II Katowice
1 - 0
KS Kamionka Mikołów
Sunday, 05 May 2024 15:00
UKS Szopienice
5 - 7
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Sunday, 05 May 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
2 - 7
PKS Józefka Chorzów
Sunday, 05 May 2024 15:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 05 May 2024 15:00
Kolejka 7
KS Kamionka Mikołów
3 - 8
UKS Szopienice
Saturday, 11 May 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
5 - 1
UKS MK Górnik Katowice
Saturday, 11 May 2024 09:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
3 - 0
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Sunday, 12 May 2024 09:00
PKS Józefka Chorzów
1 - 7
BKS Sparta II Katowice
Sunday, 12 May 2024 12:30
Kolejka 8
KS Kamionka Mikołów
5 - 4
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Saturday, 18 May 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 0
BKS Sparta II Katowice
Saturday, 18 May 2024 09:00
PKS Józefka Chorzów
4 - 3
UKS Szopienice
Sunday, 19 May 2024 12:30
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
5 - 3
UKS MK Górnik Katowice
Sunday, 19 May 2024 17:00
Kolejka 9
BKS Sparta II Katowice
1 - 2
UKS MK Górnik Katowice
Sunday, 26 May 2024 15:00
UKS Szopienice
0 - 6
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 26 May 2024 15:00
KS Kamionka Mikołów
5 - 3
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Sunday, 26 May 2024 15:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
2 - 0
PKS Józefka Chorzów
Tuesday, 11 June 2024 18:00
Kolejka 10
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
5 - 3
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Saturday, 01 June 2024 15:00
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
2 - 9
BKS Sparta II Katowice
Saturday, 01 June 2024 15:00
PKS Józefka Chorzów
6 - 0
KS Kamionka Mikołów
Saturday, 01 June 2024 15:00
UKS MK Górnik Katowice
9 - 1
UKS Szopienice
Sunday, 02 June 2024 13:30
Kolejka 11
UKS Szopienice
2 - 3
BKS Sparta II Katowice
Wednesday, 05 June 2024 16:00
KS Kamionka Mikołów
2 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Wednesday, 05 June 2024 16:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
4 - 1
UKS MK Górnik Katowice
Wednesday, 05 June 2024 16:00
PKS Józefka Chorzów
9 - 4
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Wednesday, 05 June 2024 16:00
Kolejka 12
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
8 - 9
UKS Szopienice
Saturday, 08 June 2024 09:00
UKS MK Górnik Katowice
4 - 2
KS Kamionka Mikołów
Saturday, 08 June 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 2
PKS Józefka Chorzów
Saturday, 08 June 2024 09:00
BKS Sparta II Katowice
0 - 2
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Saturday, 08 June 2024 15:00
Kolejka 13
KS Kamionka Mikołów
2 - 4
BKS Sparta II Katowice
Saturday, 15 June 2024 09:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 0
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
Sunday, 16 June 2024 15:00
PKS Józefka Chorzów
4 - 5
UKS MK Górnik Katowice
Sunday, 16 June 2024 15:00
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
9 - 0
UKS Szopienice
Sunday, 16 June 2024 15:00
Kolejka 14
UKS Jedność Siemianowice Śląskie
2 - 13
MKS Śląsk Demarko Świetochłowice
Wednesday, 12 June 2024 18:00
UKS MK Górnik Katowice
4 - 5
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Wednesday, 19 June 2024 18:30
UKS Szopienice
8 - 3
KS Kamionka Mikołów
Thursday, 20 June 2024 17:30
BKS Sparta II Katowice
1 - 2
PKS Józefka Chorzów
Sunday, 23 June 2024 18:00