JUNIOR STARSZY A1 - SEZON 2023/24

I WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH A1

terminarz

Kolejka 1
KS Rozwój Katowice
0 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 12 August 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Saturday, 12 August 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 4
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Saturday, 12 August 2023 11:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 5
BTS Rekord Bielsko-Biała
Sunday, 13 August 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
2 - 0
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 13 August 2023 15:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 1
SMS Tychy
Wednesday, 23 August 2023 17:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 0
UKS Ruch Radzionków
Wednesday, 06 September 2023 18:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
4 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Wednesday, 13 September 2023 17:00
Kolejka 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 0
KS Rozwój Katowice
Saturday, 19 August 2023 10:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 19 August 2023 11:30
Zagłębie S.A. Sosnowiec
5 - 3
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 19 August 2023 14:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 - 0
SMS Tychy
Sunday, 20 August 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 20 August 2023 10:00
UKS Ruch Radzionków
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 20 August 2023 11:15
KP GKS Tychy S.A.
3 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
Sunday, 20 August 2023 13:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
5 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
Wednesday, 13 September 2023 12:00
Kolejka 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 7
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Friday, 25 August 2023 19:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Saturday, 26 August 2023 11:00
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 2
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 26 August 2023 13:00
KS Rozwój Katowice
3 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Saturday, 26 August 2023 13:30
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 3
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 26 August 2023 15:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 27 August 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 3
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 27 August 2023 10:00
SMS Tychy
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 27 August 2023 10:00
Kolejka 4
KP GKS Tychy S.A.
0 - 2
KS Rozwój Katowice
Wednesday, 30 August 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 - 3
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Wednesday, 30 August 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
9 - 0
SMS Tychy
Wednesday, 30 August 2023 11:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
Wednesday, 30 August 2023 12:30
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 2
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Wednesday, 30 August 2023 17:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
Wednesday, 30 August 2023 17:30
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
1 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Wednesday, 30 August 2023 17:30
UKS Ruch Radzionków
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Wednesday, 30 August 2023 19:45
Kolejka 5
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 02 September 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
9 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 02 September 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 1
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Saturday, 02 September 2023 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Saturday, 02 September 2023 10:00
KS Rozwój Katowice
2 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 03 September 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
1 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 03 September 2023 10:00
SMS Tychy
1 - 4
UKS Ruch Radzionków
Sunday, 03 September 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
4 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 03 September 2023 10:00
Kolejka 6
UKS Ruch Radzionków
4 - 1
KS Rozwój Katowice
Saturday, 09 September 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
4 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 09 September 2023 11:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 10 September 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
6 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 10 September 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 10 September 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
SMS Tychy
Sunday, 10 September 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 6
GKS Piast Gliwice S.A
Sunday, 10 September 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
1 - 1
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Sunday, 10 September 2023 10:00
Kolejka 7
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 0
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 16 September 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
2 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Saturday, 16 September 2023 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
7 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 16 September 2023 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
Saturday, 16 September 2023 10:00
SMS Tychy
0 - 5
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Saturday, 16 September 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 17 September 2023 10:00
KS Rozwój Katowice
3 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
Sunday, 17 September 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 17 September 2023 10:00
Kolejka 8
KS Ruch Chorzów S.A.
1 - 0
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 23 September 2023 10:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
2 - 2
KS Rozwój Katowice
Saturday, 23 September 2023 11:30
Zagłębie S.A. Sosnowiec
7 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 24 September 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
2 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 24 September 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Sunday, 24 September 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
4 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 24 September 2023 13:00
UKS Ruch Radzionków
1 - 6
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Sunday, 24 September 2023 18:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 1
SMS Tychy
Wednesday, 04 October 2023 16:00
Kolejka 9
GKS Piast Gliwice S.A
8 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 30 September 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
3 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 30 September 2023 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
4 - 1
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 30 September 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 5
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Saturday, 30 September 2023 11:00
KS Stadion Śląski Chorzów
0 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
Saturday, 30 September 2023 13:00
SMS Tychy
4 - 5
Bytomski Sport Polonia Bytom
Saturday, 30 September 2023 16:00
KS Rozwój Katowice
3 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 01 October 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
0 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 01 October 2023 11:00
Kolejka 10
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 07 October 2023 11:00
UKS Ruch Radzionków
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Saturday, 07 October 2023 11:00
KS Ruch Chorzów S.A.
2 - 1
SMS Tychy
Saturday, 07 October 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
1 - 1
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Saturday, 07 October 2023 11:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 4
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 08 October 2023 09:30
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 8
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 08 October 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 08 October 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 2
KS Rozwój Katowice
Sunday, 08 October 2023 10:00
Kolejka 11
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
10 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 14 October 2023 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 2
Bytomski Sport Polonia Bytom
Saturday, 14 October 2023 11:30
KS Rozwój Katowice
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
Saturday, 14 October 2023 12:00
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 14 October 2023 12:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 - 2
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Sunday, 15 October 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
4 - 4
UKS Ruch Radzionków
Sunday, 15 October 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
3 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
Sunday, 15 October 2023 10:00
SMS Tychy
2 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
Sunday, 15 October 2023 10:00
Kolejka 12
KS Ruch Chorzów S.A.
0 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 21 October 2023 11:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
3 - 0
KP GKS Tychy S.A.
Saturday, 21 October 2023 11:30
GKS Piast Gliwice S.A
3 - 1
KS Rozwój Katowice
Saturday, 21 October 2023 15:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 0
UKS Ruch Radzionków
Sunday, 22 October 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 8
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Sunday, 22 October 2023 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
3 - 7
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 22 October 2023 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
2 - 2
SMS Tychy
Sunday, 22 October 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 22 October 2023 10:00
Kolejka 13
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
3 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
Saturday, 28 October 2023 10:00
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
4 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Saturday, 28 October 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 28 October 2023 13:30
KS Rozwój Katowice
2 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 28 October 2023 13:30
UKS Ruch Radzionków
4 - 0
BTS Rekord Bielsko-Biała
Sunday, 29 October 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 3
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Sunday, 29 October 2023 10:00
KP GKS Tychy S.A.
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 29 October 2023 12:42
SMS Tychy
0 - 2
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 29 October 2023 13:30
Kolejka 14
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Tuesday, 31 October 2023 15:00
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
2 - 0
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 04 November 2023 11:30
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Saturday, 04 November 2023 11:30
GKS Piast Gliwice S.A
3 - 3
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
Saturday, 04 November 2023 15:00
SMS Tychy
2 - 3
KS Rozwój Katowice
Saturday, 04 November 2023 16:30
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 3
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 05 November 2023 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 05 November 2023 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 4
BTS Rekord Bielsko-Biała
Sunday, 05 November 2023 10:00
Kolejka 15
GKS GieKSa Katowice S.A. (AWANS DO LIGI MAKRORGIONALNEJ)
4 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
Thursday, 09 November 2023 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 3
SMS Tychy
Saturday, 11 November 2023 11:30
KS Rozwój Katowice
2 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 11 November 2023 11:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 4
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 11 November 2023 14:00
KP GKS Tychy S.A.
1 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 12 November 2023 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
SKS Gwarek Zabrze (AWANS DO LIGI MAKROREGIONALNEJ)
Sunday, 12 November 2023 10:00
UKS Ruch Radzionków
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 12 November 2023 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
Sunday, 12 November 2023 10:00
Kolejka 16
KS Rozwój Katowice
0 - 3
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 16 March 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
0 - 3
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 16 March 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
4 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 16 March 2024 11:15
Bytomski Sport Polonia Bytom
4 - 0
SMS Tychy
Saturday, 16 March 2024 16:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Sunday, 17 March 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
0 - 0
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 17 March 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
10 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 17 March 2024 10:00
Kolejka 17
LKS Drzewiarz Jasienica
3 - 3
KS Stadion Śląski Chorzów
Friday, 22 March 2024 15:00
KS Rozwój Katowice
1 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 23 March 2024 13:30
Bytomski Sport Polonia Bytom
0 - 1
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 23 March 2024 18:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 24 March 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 24 March 2024 10:00
UKS Ruch Radzionków
4 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 24 March 2024 13:15
SMS Tychy
0 - 0
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 24 March 2024 14:00
Kolejka 18
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
Wednesday, 27 March 2024 11:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
SMS Tychy
Wednesday, 27 March 2024 11:30
UKS Ruch Radzionków
4 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
Wednesday, 27 March 2024 13:00
KS Stadion Śląski Chorzów
0 - 1
KS Rozwój Katowice
Thursday, 28 March 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
0 - 2
KS Ruch Chorzów S.A.
Thursday, 28 March 2024 11:30
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
0 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Thursday, 28 March 2024 11:30
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
6 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Thursday, 28 March 2024 16:00
Kolejka 19
Zagłębie S.A. Sosnowiec
2 - 0
KS Rozwój Katowice
Friday, 05 April 2024 12:00
UKS Ruch Radzionków
11 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 06 April 2024 11:00
SMS Tychy
2 - 3
KS Ruch Chorzów S.A.
Saturday, 06 April 2024 11:00
GKS Piast Gliwice S.A
1 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Saturday, 06 April 2024 15:00
KS Stadion Śląski Chorzów
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 07 April 2024 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
1 - 1
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 07 April 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
3 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 07 April 2024 12:00
Kolejka 20
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
Saturday, 13 April 2024 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
4 - 0
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Saturday, 13 April 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 3
KS Rozwój Katowice
Saturday, 13 April 2024 11:00
SMS Tychy
1 - 1
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 13 April 2024 16:00
LKS Drzewiarz Jasienica
2 - 3
UKS Ruch Radzionków
Sunday, 14 April 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
3 - 1
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 14 April 2024 11:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
vs
BTS Rekord Bielsko-Biała
Wednesday, 29 May 2024 18:00
Kolejka 21
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 0
KS Stadion Śląski Chorzów
Friday, 19 April 2024 16:00
SMS Tychy
0 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 20 April 2024 11:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
6 - 0
KS ROW 1964 Rybnik
Saturday, 20 April 2024 12:00
GKS Piast Gliwice S.A
5 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Saturday, 20 April 2024 15:00
KS Rozwój Katowice
1 - 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
Sunday, 21 April 2024 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
3 - 2
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 21 April 2024 10:00
UKS Ruch Radzionków
5 - 2
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sunday, 21 April 2024 10:00
Kolejka 22
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
2 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
Wednesday, 24 April 2024 08:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 0
UKS Ruch Radzionków
Wednesday, 24 April 2024 10:00
GKS Piast Gliwice S.A
0 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Saturday, 27 April 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
3 - 2
KS Rozwój Katowice
Saturday, 27 April 2024 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
6 - 1
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 28 April 2024 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 3
SMS Tychy
Sunday, 28 April 2024 10:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 0
Bytomski Sport Polonia Bytom
Sunday, 28 April 2024 10:00
Kolejka 23
GKS Piast Gliwice S.A
2 - 0
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Wednesday, 01 May 2024 15:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 0
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wednesday, 01 May 2024 15:30
BTS Rekord Bielsko-Biała
3 - 1
KS Rozwój Katowice
Thursday, 02 May 2024 09:30
KS Ruch Chorzów S.A.
3 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Saturday, 04 May 2024 11:00
KS Stadion Śląski Chorzów
5 - 3
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 04 May 2024 14:15
KS ROW 1964 Rybnik
0 - 3
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 05 May 2024 10:00
SMS Tychy
1 - 2
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 05 May 2024 11:30
Kolejka 24
KS Rozwój Katowice
0 - 1
SMS Tychy
Saturday, 11 May 2024 10:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 2
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 11 May 2024 11:00
UKS Ruch Radzionków
8 - 1
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Saturday, 11 May 2024 11:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
2 - 1
GKS Piast Gliwice S.A
Sunday, 12 May 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
0 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Sunday, 12 May 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
5 - 2
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 12 May 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
1 - 2
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 12 May 2024 12:30
Kolejka 25
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 3
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 18 May 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
1 - 2
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Saturday, 18 May 2024 10:00
KS Ruch Chorzów S.A.
2 - 1
KS Rozwój Katowice
Saturday, 18 May 2024 11:00
UKS Ruch Radzionków
2 - 1
SMS Tychy
Saturday, 18 May 2024 11:15
KS Stadion Śląski Chorzów
3 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
Saturday, 18 May 2024 15:30
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 3
Bytomski Sport Polonia Bytom
Sunday, 19 May 2024 10:00
LKS Drzewiarz Jasienica
1 - 1
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 19 May 2024 10:00
Kolejka 26
BTS Rekord Bielsko-Biała
2 - 2
KS Stadion Śląski Chorzów
Tuesday, 21 May 2024 15:00
KS ROW 1964 Rybnik
1 - 2
KS Rozwój Katowice
Wednesday, 22 May 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
2 - 1
Bytomski Sport Polonia Bytom
Wednesday, 22 May 2024 12:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
2 - 1
KS Ruch Chorzów S.A.
Wednesday, 22 May 2024 15:00
UKS Ruch Radzionków
3 - 2
GKS Piast Gliwice S.A
Wednesday, 22 May 2024 17:00
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
1 - 1
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Wednesday, 22 May 2024 17:00
SMS Tychy
6 - 0
LKS Drzewiarz Jasienica
Wednesday, 22 May 2024 17:00
Kolejka 27
KS Ruch Chorzów S.A.
vs
UKS Ruch Radzionków
Saturday, 25 May 2024 09:00
SMS Tychy
vs
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Saturday, 25 May 2024 13:30
GKS Piast Gliwice S.A
vs
BTS Rekord Bielsko-Biała
Saturday, 25 May 2024 15:00
LKS Drzewiarz Jasienica
vs
KS Rozwój Katowice
Sunday, 26 May 2024 10:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
vs
Zagłębie S.A. Sosnowiec
Sunday, 26 May 2024 10:00
KS ROW 1964 Rybnik
vs
KS Stadion Śląski Chorzów
Sunday, 26 May 2024 10:00
KP GKS Tychy S.A.
vs
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
Sunday, 26 May 2024 13:00
Kolejka 28
Uczniowski Klub Sportowy "RUCH" Chorzów
vs
KS Ruch Chorzów S.A.
Wednesday, 29 May 2024 17:00
GKS Piast Gliwice S.A
vs
SMS Tychy
Saturday, 01 June 2024 10:00
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
vs
KS Stadion Śląski Chorzów
Saturday, 01 June 2024 10:00
KS Rozwój Katowice
vs
KP GKS Tychy S.A.
Sunday, 02 June 2024 10:00
BTS Rekord Bielsko-Biała
vs
UKS Ruch Radzionków
Sunday, 02 June 2024 10:00
Zagłębie S.A. Sosnowiec
vs
KS ROW 1964 Rybnik
Sunday, 02 June 2024 17:00
Bytomski Sport Polonia Bytom
vs
LKS Drzewiarz Jasienica
Sunday, 02 June 2024 17:00